Internetowe Koło Modlitewne


„Kochane dzieci, Ja zapraszam Was do osobistego przeistoczenia. Ten czas należy do Was. Bez Was nie może Bóg swoich planów urzeczywistniać.
Kochane dzieci, wy będziecie przez modlitwę codziennie wzrastać i do Boga zbliżać się.

Celem Internetowego koła modlitewnego jest dotarcie do  wielu  braci i sióstr, którzy chcą zjednoczyć się w modlitwie z nami, aby odpowiedzieć na pilne wezwanie  Jezusa, o modlitwę:

– o nawrócenia i zbawienie dusz  

– o uproszenie pokoju na świecie

– za Benedykta XVI

Każdy, kto czuje w sobie chęć przystąpienia do naszego internetowego kręgu modlitwy jest mile widziany. Bez względu na stan życia, religię czy narodowość, każda modlitwa jest mile widziana w naszej społeczności. Żyjemy w czasach, gdy wielu chrześcijan jest wyśmiewanych, prześladowanych , często są jak „samotny wilk” na pustyni w odległym od  wiary środowisku. Dla tych braci i sióstr, chcemy być  jako wspólnota wsparciem modlitewnym, ale także jako wspólnota modlitewna z osobami o podobnych poglądach.

Członkostwo w internetowym kole modlitwy jest bardzo proste i bez żadnych  długoterminowych zobowiązań. Każdy członek powinien  tylko  krótką modlitwę odmówić około 10 – 15 minut dziennie.Preferowane modlitwy to Koronka do Bożego Miłosierdzia, Różaniec. Oczywiście każdy może swobodnie korzystać z innych modlitw lub modlić się własnymi słowami. Najważniejsze jest duchowe zjednoczenie w modlitwie w tych samych intencjach.Z Bożą pomocą uda nam się zaprowadzić wszystkie dusze do Boga, unicestwić plany szatana, i przygotować się do obiecanego raju na ziemi.

Godzina nie jest istotna gdyż każdy ma swoje obowiązki a często mieszka po drugiej stronie globu.

Nie mniej jednak niech początkiem będzie dzień jutrzejszy 25 października, dzień w którym Królowa Pokoju da nam swoje orędzie w Medjugorje.  Tego dnia o godz.18:37 bardzo proszę aby jak najwięcej z nas włączyło się w pierwsza modlitwę Internetowego Koła Modlitewnego. Będzie to modlitwa  w obecności Królowej Pokoju która o tej godzinie zejdzie na Ziemię.
Patronką naszego Koła modlitewnego będzie Królowa Pokoju. Tylko z Nią możemy powstrzymać wojny, zmienić bieg historii.
NASZA PIEŚŃ INTERNETOWEGO KOŁA MODLITEWNEGO
DEKLARACJA DO INTERNETOWEGO KOŁA MODLITEWNEGO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: