Będą bez przerwy kłamać, a ich publiczne homilie będą w Oczach Boga bredniami


Otrzymano 25.04.2013 godz 10:30

Moja szczerze umiłowana córko, już niedługo odszczepieńcy z Kościoła katolickiego, którzy wypowiedzą posłuszeństwa Bogu, zbiorą się, aby organizować złośliwe ataki na te wyświęcone sługi, którzy są wierni Prawdzie.

Ci niewierni Mojemu Ciału zmienią wiele praw, a także utworzą nowe interpretacje znaczenia Najświętszej Eucharystii. Wielu świętych sług Bożych i ludzi świeckich wszystkich wyznań chrześcijańskich będzie patrzeć, jak Duch Święty zostanie zaatakowany. Wielu będzie zaskoczonych tym, w jaki sposób Moje Imię i Moje Nauczanie otrzyma nową interpretację w taki sposób, że nacisk zostanie położony na powinność człowieka względem człowieka. Człowiek będzie zachęcany do miłości własnej i przedstawiania swoich potrzeb przed ołtarzem Boga.

Na zewnątrz to podejście do chrześcijaństwa będzie postrzegane jako coś dobrego.  Będzie popierać znaczenie miłości, ale nie w taki sposób, jaki nakazuje Bóg. Ludzie na wysokich stanowiskach będą widziani, gdy publicznie będą się wzajemnie wychwalali podczas sprawowania ceremonii religijnych. Będą się wzajemnie sobie kłaniali z szacunkiem i będą rzucać się czołobitnie do stóp wrogów Boga.

Wszystkie te imponujące ryty oszukają świat i wielu nie będzie zdawać sobie sprawy z celu tych ceremonii. Te czyny, nowe homilie i nowe obrzędy, rzekomo będą oddawały cześć Mnie, Jezusowi Chrystusowi, ale będą podobne do czarnych mszy, ponieważ będą wychwalać bestię.

Król ciemności szybko działa ze swoimi złymi duchami w sercach wielu, którzy są odpowiedzialni za prowadzenie Moich wyznawców. Niektórzy z tych sług nie zdają sobie sprawy, że są kuszeni przez złego. Zwracam się do nich – przyjdźcie teraz. Przyjdźcie do Mnie poprzez Sakrament Pojednania. Jeśli martwicie się o wiarę, ja was oświecę, ale musicie oczyścić swoje dusze z pychy. To pycha was oszukała, abyście uwierzyli, że wasz intelekt jest wyższy od Bożego.

Inni, tacy jak wilki w owczej skórze, sprzedali swoje dusze szatanowi. I tak, jak on działa, oni będą działać w tak przebiegły sposób, że oszukają dzieci Boże. Będą kusić innych, chwaląc swoje sługi za to, że są święci i to przyciągnie te sługi, napełnione pychą i miłością własną, którzy pójdą jak owce.  Będą bez przerwy kłamać, a ich publiczne homilie będą w Oczach Boga bredniami. W żadnym z ich słów nie będzie widać ani odrobiny prawdziwej pokory, choć dołożą wszelkich starań, aby zachowywać się jak pokorni słudzy Boga. Nie będzie Mocy Ducha Świętego w ich obecności, a ci należący do Mnie, którzy naprawdę Mnie znają, będą o tym świadczyli.

Tak wielu Moich biednych wyświęconych sług zostanie wciągniętych do tych kłamstw, które doprowadzą do zbezczeszczenia Mojego Ciała, a wielu z tych, którzy przechwalają się swoją miłością do Mnie, będą pierwszymi, którzy wbiją kolejny gwóźdź, gdy krzyżują Mnie od nowa.

Moja córko, nienawiść okazywana tobie, przyjdzie z dwóch stron, jako bezpośredni skutek rozpadu Mojego Kościoła na Ziemi. Z jednej strony będą ci, którzy twierdzą, że reprezentują Mój Kościół na Ziemi, ale którzy nie nadają się do niczego innego oprócz reprezentowania innej doktryny. Z drugiej strony będą Moi wierni słudzy, którzy ci nie uwierzą.

Musisz wiedzieć, że Prawda wywołuje strach i gniew. Prawda dana prawdziwym prorokom Boga nie tylko wzbudzi gniew – z powodu strachu, wywoła  oburzenie. Oburzenie i gniew pochodzą od ducha zła. Zły duch przez ludzkie serca uczyni absolutnie wszystko, aby powstrzymać Słowo Boże.

Gniew przeciw prorokom jest nienawiścią do Boga.

Wasz Jezus

Źródło: paruzja.info

Komentarzy 14 to “Będą bez przerwy kłamać, a ich publiczne homilie będą w Oczach Boga bredniami”

 1. Zorrro Says:

  Dzięki Ci Boże Wszechmogący za te orędzia -ostrzezenia. Wielu juz sie budzi w tym proboszcz mojej parafii + wyraznie daje nam wiernym znac , ze cos sie dzieje niepokojacego w przestrzeni nauczania KK

 2. z Says:

  Gdzie można kupić orędzia MBM po polsku bo podobno już są. Był bym wdzięczny za link.

 3. Zorrro Says:

  Bez tych świetych orędzi stalibysmy się łatwą ofiarą bestii i fałszywego proroka. Wielu z wyswięconych sług już dziś nauczyło się sprytnie omijać wazne problemy by w duchu poprawności nikogo nie dotknąć to znaczy nie stracić kasy od wiernych i moć przed boskupem pokazać, że frekwencja jest dobra. Niestety w chwili ogłoszenia heretyckich zmian zrobią to samo by ratowac swoje pozycje… a owce???
  Dlatego prosze Cię Panie Boże w Trójcy Najświętszej paś nas osobiście bo giniemy , tak wielu z nas jest zdezorientowanch, tak wielu dw duchu posłuszństwa idzie za fałszywymi pasterzami…
  Daj nam na te czasy prostych duchownych, którzy nigdy nie opuszczą twojej PRAWDY!

  • Halina Says:

   czytając te orędzia mozna odnależ sie w prawdzie i rzeczywistości jaka faktycznie istnieje……łatwiej znależ błąd wprowadzony przez szatana w płaszczyku prawdy i wolą zablokować dostęp do serca ……Dziękuje Ci Panie Jezu że pomagasz w odnalezieniu sie i obraniu dobrej drogi by podązyć do Bozego celu …..Bądz uwielbiony chwała i radością otoczony na wieki

 4. Halina Says:

  Zorrro–tak czy inaczej swiat będzie miał tylko jednego Króla Jezusa ….w swiecie duchowym nastapiły juz takie wydarzenia że szatan musi odejść …..ale chce wykorzystać sprawy swiata ziemskiego by przeszkodzić w budowie Królestwa Jezusa …..nie ma szans ……współpracujac z Chrystusem Królem doprowadzimy do tego że będzie zmuszony opuścić wymiar człowieka ……a to kwestia czasu …….teraz trzeba sie skupić na tym by dobrze przygotować sie na spotkanie z Chrystusem Królem ……zawsze gdy spodziewamy sie gości robimy generalne porządki ……a tarez wiemy ze przychodzi do nas Chrystus Król czy wysprzataliśmy wszystko tak by nie wstydzić sie tego życiowego bałaganu……..na to w szczególności zwróćmy uwage……niech wszystko bedzie na swoim miejscu…..

 5. Zorrro Says:

  Tak Halino!
  Twoje słowa to jakby wyrwane z ust moich – ciesze się, że sa bratnie dusze które czują i rozumieją podobnie przez wiarę
  Chwała Panu Bogu w Trójcy Najświetszej.

 6. pawel Says:

  A z blogiem DzieckoNMP co się stało, dzisiaj już nie można na niego wejść?

 7. Basia Says:

  Nie traćmy nadzieji ! Bardziej się módlmy , w Matce Bożej nasza nadzieja !!!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: