Wszyscy fałszywi prorocy zostaną przeze Mnie przepędzeni i surowo ukarani


Otrzymano 23.04.2013 godz 16:55

Moja szczerze umiłowana córko, Moi wizjonerzy na całym świecie przechodzą wielkie cierpienie w tym czasie, gdy dotyka ich ból, konieczny do uratowania dusz ludzkości. Ofiarując się w Mojej służbie będą szli sami, jak Ja, kiedy wchodziłem na Górę Kalwarię i tylko nieliczni przyjdą z pomocą.

Gdy te Moje szczere dusze cierpią ból, kpiny i odrzucenie, tak fałszywi prorocy i wizjonerzy będą uwielbiani i oszukają wielu. Fałszywi prorocy powstaną wśród was zyskując cześć i chwałę. Za fasadą pokory i słodkich słów, będzie w nich pustka wywołana przez złego ducha.

Ostrzegam świat, aby nie szedł za tymi fałszywymi prorokami, którzy szukają chwały, schlebiania i uwielbienia dla siebie w Moje Święte Imię. Żaden człowiek, wysłany przeze Mnie, Jezusa Chrystusa, nie będzie się wywyższał, abyście padali do jego stóp. Żaden Mój prorok nie będzie stał na piedestale i mówił, że jest większy od was. Nie musi mówić, że jest większy niż jego współbracia i współsiostry. Wystarczy, że będzie on głosił słowa tak zwanej mądrości w taki sposób, który doprowadzi was do przekonania, że powinien być wychwalany ze względu na jego widoczną wierność Bogu. Zamiast zachęcania do modlitwy i przyprowadzania was bliżej Boga, będzie przede wszystkim dowodził i domagał się szacunku. Będzie tak robił, poprzez pokazywanie wam pewnych cech, które możecie przypisać ludziom pobożnym. Ci fałszywi prorocy będą przyciągać do siebie dusze poprzez grzech pychy. Pycha fałszywego proroka, przyciągnie pychę innych dusz. Jeden wychwala drugiego wykorzystując Imię Boga do głoszenia swojej i Jego wielkości.

Uważajcie na tych, którzy będą prosić was o okrycie się tym, co oni nazywają, specjalnymi darami, które przyciągają świat ducha. Musisz unikać tych, którzy w Moje Imię zapraszają was do zajmowali się duchami, o czym powiedzą, że przyniesie to wam wielki spokój i pocieszenie, ale przy tym o Bogu nie wspomną. Jeżeli nie poproszą was o oddanie Bogu pokłonu w pokorze, lecz przede wszystkim poproszą was o stawianie siebie i własnego dobra ponad potrzeby innych, bowiem powinniście wiedzieć, że to nigdy nie pochodzi od Boga. Nigdy nie należy stawiać korzyści własnych albo korzyści innych ludzi przed Bogiem. Wszystko o co prosicie musi być zgodne ze Świętą Wolą Boga.

Wielu światowych fałszywych proroków współpracuje z duchami, które nie pochodzą ode Mnie. Będą promować znaczenie uzdrowienia wewnętrznego, pozytywnego myślenia i metafizyki, z których wszystkie będą sprowadzają się do jednego. Będą one pobudzać człowieka do wywyższenia siebie przed Bogiem.

Wszyscy fałszywi prorocy zostaną przeze Mnie przepędzeni i surowo ukarani. Ich kara będzie przewyższać karę zwykłych śmiertelników, gdyż będą odpowiedzialni za utratę tak wielu dusz.

Wasz Jezus

Źródło: paruzja.info

Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: . Możliwość komentowania Wszyscy fałszywi prorocy zostaną przeze Mnie przepędzeni i surowo ukarani została wyłączona
%d blogerów lubi to: