Matka Boża – Tym razem nie przyjdzie On, jako człowiek w ciele


Otrzymano 24.04.2013 godz 14:15

Moje ukochane dzieci, z powodu Jego wielkiej miłości do człowieka, mój Syn przygotowuje się teraz do swojego Powtórnego Przyjścia. Dlatego, że was kocha, mówi do was przez swoich proroków, by mieć pewność, że nikt nie wymknął się Jego Miłosierdziu. Jak Bóg posłał Jana Chrzciciela, aby przygotować świat na mojego Syna – Jednorodzonego Syna Bożego, Mesjasza – tak teraz mój Syn objawia wam ostateczny plan. Ten ostateczny plan zbawienia będzie podobny do Jego pierwszego przyjścia, ale z jedną różnicą. Tym razem nie przyjdzie On jako człowiek w ciele.

Teraz, kiedy Prawda jest wam ponownie objawiana, mój Syn przypomina wam wszystko, co pochodzi od Boga poprzez Jego Święte Słowo, gdy planuje On końcowe etapy. Boże dzieci otrzymały Prawdę, kiedy mój Syn chodził po ziemi. Teraz dostaniecie pełną Prawdę, łącznie z objawieniami na temat działania nieprzyjaciół Boga, a to dla waszego dobra, abyście nie zostali zwiedzeni. Musicie mieć szczodre serca, kiedy mój Syn przynosi te Dary, które posilą wasze dusze.

Kiedy przez lata objawiałam się wybranym przez Boga wizjonerom, to po to, by przygotować dusze na te czasy. Teraz, kiedy przygotowujecie się do prześladowań, które zostaną zadane chrześcijanom, będzie to bardzo trudne, ponieważ będzie to łamanie ducha i to sprawi największy ból. Kiedy znacie Prawdę Słowa Bożego i gdy wiecie, jak rozpoznać dzieło oszusta, możecie się stać silniejsi. To jest dużo ważniejsze, aby pozostać wiernym Słowu Bożemu, niż akceptować kłamstwa, które zostaną wam przedstawione przez tych, którzy nie przychodzą od Boga.

Mój Syn wywyższy was do wielkiej chwały, gdy będziecie posłuszni Jego Świętemu Słowu i będziecie przestrzegać Jego Nauczania. Proszę was, abyście okazali mojemu Synowi szacunek na jaki zasługuje. Ci, którzy Go odrzucili, gdy chodził po ziemi, w końcu przyjęli Prawdę o tym Kim był, gdy umarł na Krzyżu. Ci, którzy dziś odrzucają Jego Słowo, w końcu uświadomią sobie prawdę w Dniu, w którym przyjdzie Sądzić. Dla wielu będzie za późno.

Módlcie się, aby wszystkie dusze pozostały wierne dziedzictwu Mojego Ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, bo tylko ci, którzy Go przyjmują mogą zostać wzięci do Jego Królestwa.

Wasza Ukochana Matka

Matka Ocalenia

Źródło: paruzja.info

Komentarze 2 to “Matka Boża – Tym razem nie przyjdzie On, jako człowiek w ciele”

  1. Halina Says:

    Przygotowywane są działania które pomogą człowiekowi wyjść z tego w czym pogrążył wymiar człowieka przeklęty szatan ..Czy człowiek odpowie sercem szczerym i ufnym na oczekiwania Boga …Czy włączy śie świadomie do walki z szatanem i zapragnie być wypełnionym i oświeconym przez Ducha sw ….Czy powie szatanowi NIE tak jak powiedzieć powinien potwierdzając to czynami….Bóg robi wszystko by pomóc człowiekowi , a czy człowiek robi wszystko by pomóc Bogu w rozprawieniu sie z szatanem ……Czy człowiek zrozumie to że szatan wszedł w wymiar człowieka , że schował się w sercu człowieka i jeżeli człowiek z własnej nieprzymuszonej woli go nie wyrzuci to Bóg jest bezsilny , bo dał człowiekowi wolną wole , a że bardzo go kocha chce uszanować jego wybór mimo iż przeszkadza Mu to w realizacji Jego planów…Bog chcący na siłe wyrzucić szatana z serca człowieka zadałby czowiekowi straszne cierpienie bo szatan kryłby sie za każdą cząstką serca dotąd aż wszystko byłoby zniszczone a ból czlowieka nie do zniesienia …..Tak obrazowo by lepiej zrozumieć sedno sprawy ……….Wyobrażmy sobie że sorce to mieszkanie do którego wszedł podstępem złodziej zmienił zamki i wogóle nie chce wpuścić właściciela ……Co ma robić właściciel skoro nic nie skutkuje ……Wyważyć drzwi -zniszczenie koszty —….A jeżeli wyważy drzwi to złodziej ukryje sie w pokoju , to w meblu , i może być całe mieszkanie zdemolowane nie nadające sie do zamieszkania ……Tak strata i tak strata ….to co czekać aż złodziej sam opuści to mieszkanie czy prosić dziecko tam uwiężione by otworzyło drzwi i zdradziło pozycje złodzieja by zaczęło współpracować , ale złodziej szykanuje zastrasza to dziecko by nie zbliżało się do drzwi bo tam chłosta ……………Skoro wyobrażnia zadziałała to prosze przenieść to na wymiar swiata ducuowego …..Właściciel to Bog Ojciec , złodziej to szatan ,,dom to serce które czuje ból …………..czy teraz rozumiesz sytuacje w której żyjesz ……Teraz rozumiesz po co jest cierpienie ? -jest ono wtedy gdy chcesz wykonać to co potrzebne jest by zostały otworzone drzwi by mógł wejść Właścićiel i zrobić porządek z tym złoczyńcom szantażysta który zniewala terroryzuje i niszczy ………….Stań człowieku na swoim posterunku i rób wszystko by drzwi przed Bogiem były otworzone , by szatan został usunięty , by wróciło wszystko do stanu który ustanowił Bog Ojciec umieszczając człowieka w raju ……..Już wiele zostało uczynione by koniec świata nie był taki przykry i bolesny dla człowieka jak byłby gdyby człowiek nie współpracował z Bogiem …….Teraz zastanów się w jakiej pozycji będziesz gdy SYN CZŁOWIECZY przyjdzie ….czy będziesz tym który z Nim współpracował i będziesz szczęśliwym………czy będziesz tym który wepółpracował z szatanem i będziesz nieszczęśliwym ze zmarnowałeś zdolności zdrowie czas na to co jesttwoją porażka

  2. Ostryga Says:

    Obecne orędzie jest KOLEJNYM DOWODEM, że oskarżenia skierowane pod adresem MBM, że głosi herezje, „o chodzeniu Jezusa po ziemi” – są wyssane z palca i osoby, które skrzywdziły MBM powinny dokonać publicznych przeprosin w tej kwestii. Jak się kogoś publicznie zniesławiło, to godnym jest i publicznie przeprosić. Tego wymaga sprawiedliwość i miłosierdzie Boże…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: