Wieża Babel zostanie wzniesiona po raz kolejny i zaprezentowana jako świątynia Boga


Orędzie z 21.04.2013 godz 14:45

Moja szczerze umiłowana córko, kto może zaprzeczyć Mojej śmierci na Krzyżu? Kto może zaprzeczyć, że oddałem Moje Życie, aby Prawda wszędzie zbawiła grzeszników?  Zatem kto z was, gdy nadejdzie czas, zaprzeczy Prawdzie Mojego Kościoła na ziemi, kiedy zostanie on rozebrany kamień po kamieniu?

Wy otrzymaliście Prawdę. Znacie Moje Nauczanie. Dlatego rozpoznacie Mój Kościół poprzez Moje Nauczanie. Mój Kościół na Ziemi jest Prawdą. Mój Kościół na ziemi jest Moim Ciałem. Zatem, jeśli ludzie spośród was będą biczować Moje Ciało, a potem wymyślą na nowo Moje Nauczanie i przedstawią wam kłamstwa, czy wtedy się Mnie zaprzecie?

Ja, Jezus Chrystus, nie mówię tego, aby was podzielić. Mówię wam te rzeczy, abyście honorowali Moje Nauczanie, stali na straży Świętych Sakramentów i trwali w Prawdzie. Żaden człowiek na ziemi nie może zmienić Nauczania Mojego Kościoła. Żaden. Nikt spośród was, którym dano władzę ogłaszania nowych doktryn i przedstawiania ich, jako Moje. Jednak, mimo to, wielu z was zaprze się Mnie odrzucając Prawdę daną wam 2000 lat temu. Tak bardzo brakuje wam znajomości rzeczy świętych, że będziecie ignorantami nowych praw, które będą bluźnić przeciwko Mnie, gdy będą one wprowadzane do Mojego Kościoła na Ziemi.

Tak, jak to było wcześniej, Wieża Babel zostanie wzniesiona jeszcze raz i zaprezentowana jako świątynia Boga. Będzie ona zlokalizowana w Rzymie i będzie ukazywała nowy symbol, nowej jednej światowej religii. Symbol ten będzie widoczny na dachu, przy wejściu i wewnątrz będzie najważniejszy na wysokim ołtarzu. Moje cenne, złote Tabernakulum, sprofanowane w całej swojej Chwale, będzie umiejscowione w środku ołtarza, aby je wszyscy widzieli. Ta zniewaga będzie oznaczała, że bestia będzie miał  otwarte drzwi, aby wtargnąć do Mojego Tabernakulum. Moja Obecność wtedy zniknie.

Miliony ludzi – wielu z nich, nie będzie znało znaczenia tej obrzydliwości – zrobią wszystko, o co ich poproszą i będą modlić się przed bestią. Nowe szaty, wykonane ze złotymi emblematami, które będą miały wygląd skromnych sutann, będą noszone przez tych, którzy będą służyli w tej, tak zwanej świątyni.  Złote godło, które będzie ukazywane w nachalny sposób, będzie symbolem nowej światowej religii.

Krzyże znikną. Nigdzie nie będzie widać Mojego Krzyża. Ponadto tam, gdzie są one na widoku w pewnych miejscach publicznych, ludzie będą zmuszani przez prawo, aby je zdejmować.

Ta nowa wieża, która będzie czcić szatana, będzie powielana w wielu krajach, a potem zostanie poznana druga część oszustwa. Kościół oświadczy publicznie, że istnienie piekła jest nonsensem. Ludzie będą uśpieni w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa, kiedy to jawne kłamstwo zostanie zaakceptowane przez wszystkie kościoły. Będą twierdzili, że Bóg nigdy nie pozwoli na istnienie takiego miejsca. Ponieważ On kocha wszystkich i że istnienie piekła przez wieki było rozpowszechniane przez fanatyków religijnych. I tak, ludzie będą tolerować nawet istnienie grzechu śmiertelnego. Grzech będzie tak powszechny, że ludzie nie będą się modlić i prosić o Miłosierdzie, bo nie będą uznawać Boga. Swoje dusze będą oddawać bestii i na każdym kroku swojej drogi będą starannie sterowani przez wrogów Boga.

Wasz Jezus

Źródło: paruzja.info

Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: . Możliwość komentowania Wieża Babel zostanie wzniesiona po raz kolejny i zaprezentowana jako świątynia Boga została wyłączona
%d blogerów lubi to: