Matka Boża: Aby być godnymi Jego Królestwa, muszą zostać ogołocone z ziemskich wpływów


Orędzie z 22.04.2013 godz 16:00

Moje dziecko, aby dzieci Boga, zostały zbawione, muszą iść drogą mojego Syna. Muszą one przyjąć fakt, że aby być godnymi Jego Królestwa, muszą zostać ogołocone z ziemskich wpływów, które oddzielają ich od Boga.

Ci, którzy zwracają się do mojego Syna, aby dotrzeć do Prawdy, zobaczą szereg zmian, które będą miały miejsce w ich życiu. Ci, którzy Go nie znają i którzy otworzyli Jemu swoje serca po raz pierwszy, będą zalewali się łzami. Te łzy będą wynikiem miłości, jaką będzie On zaszczepiać w ich sercach i zostaną nią owładnięci. To są to łzy nawrócenia. Ich serca i dusze zostaną wypełnione miłością, której nigdy wcześniej nie znali. To jest Miłość Boga i jest ona Darem z Nieba.

Wkrótce potem, napełnieni Światłem Boga, będą przyciągać ciemności złego ducha, który będzie szukał dusz wypełnionych tym Światłem. Wtedy będą cierpieć z rąk innych, który są wykorzystywani przez złego ducha do ataku na ich wiarę i wierność Bogu.

Ci, z prostą miłością do mojego Syna, pozbawieni całej ludzkiej pychy i dumy – którzy nie poddają się naciskom tych, którzy potępiają mojego Syna – będą cierpieć tak, jak On. Będą oni odczuwali ból, gdy staną są świadkami grzechu, ponieważ odczują ten sam ból, co mój Syn. Będą upadać i się potykać tak, jak mój Syn w drodze na Kalwarię. Tak długo, jak będą żyli, będą odczuwali ból cierpienia mojego Syna. Tak będzie, aż wypełni się ostateczne oczyszczenie świata.

Nigdy nie sądźcie, że ta wierność mojemu Synowi zawsze posiada tylko odcień bólu, ponieważ przynosi ona także radość, spokój i nadzieję, które prowadzą do życia wiecznego. Nigdy nie możecie pozwolić, aby wasza miłość do mojego Syna oddzieliła was od wszystkich dzieci Bożych. Raczej musicie wychodzić do wszystkich, zwłaszcza tych, którzy nigdy nie otworzyli swojego serca na mojego Syna. Oni potrzebują waszej pomocy. Poprzez Dar nawrócenia, otrzymujecie Łaski niezbędne do przyprowadzenia tych dusz do mojego Syna. Musicie to realizować poprzez przyjęcie bólu, jaki musicie znosić, jako żołnierze Chrystusa oraz przez swoje modlitwy i ofiary za innych.

Wasza Ukochana Matka

Matka Ocalenia

Źródło: paruzja.info

Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: . Możliwość komentowania Matka Boża: Aby być godnymi Jego Królestwa, muszą zostać ogołocone z ziemskich wpływów została wyłączona
%d blogerów lubi to: