Kiedy człowiek nie wierzy w Boga, nie uznaje różnicy między dobrem a złem


Orędzie z 20.04.2013

Moja szczerze umiłowana córko, Niebiosa są pełne smutku z powodu bólu, jaki muszą znosić Moi umiłowani wyznawcy na Ziemi. Wszyscy aniołowie i święci łączą się tworząc jedność, aby modlić się za ludzkość, gdy trwa tak nikczemny atak szatana i wszystkich jego złych duchów. Ich modlitwy są przeze Mnie przyjmowane i wysłuchiwane, ale także proszę wszystkich, którzy uważają się za chrześcijan, aby modlili się, jak nigdy dotąd.

Modlitwy ofiarowane codziennie o ochronę przed siłami demonicznymi, które przenikają Ziemię, pomogą oczyścić ją od złych duchów. Musicie trwać w nadziei, a kiedy pozostaniecie Mi wierni, będziecie jeszcze silniejsi.

Siła chrześcijan, zjednoczonych w Prawdzie Bożej, będzie jak potężny mur obronny przeciwko bestii, którego plany, by ranić dzieci Boże, realizują się w tym czasie. Musicie stanąć przede Mną, zadeklarować swoją dozgonną miłość do Mnie, a Ja poprowadzę was w Mojej armii, która nigdy nie zostanie pokonana. Gdy zwiększa się rozmiar Mojej Armii i gdy kolejne miliardy się nawracają i Mnie przyjmują, pomaga to w zgładzeniu bestii.

Waszym obowiązkiem, Moi umiłowani wyznawcy, jest skupić się na tych, którzy odrzucą Moją Miłosierną Dłoń. Nie ważne, że jesteście wyśmiewani w Moje Imię, musicie tylko prosić o zbawienie dusz. Pamiętajcie, że armii Boga na Ziemi zostaną przyznane szczególne łaski, aby mogła ona przyprowadzić ze sobą dusze tych, którzy wątpią w Moje Święte Słowo.

Kiedy pozwala się na to, aby wątpliwości się utwierdzały, wtedy oddzielają one  człowieka od Boga. Wątpliwości są umieszczane w sercach ludzi przez szatana, aby oszukać dzieci Boga, by uwierzyły, że Bóg nie istnieje.

Kiedy człowiek nie wierzy w Boga, nie uznaje różnicy między dobrem a złem. Nie prowadzony przez Boga, wejdzie w każdą pułapkę zastawioną na niego przez szatana. Ileż nienawiści objawia się wówczas w sercach ludzi, bo gdy tylko  otworzą się na działanie złego ducha, ich serca wypełni gniew. Najgorszy gniew będzie skierowany do chrześcijan, choć ludzie ci nie będą wiedzieli, dlaczego tak czują. To właśnie jest przyczyną, dla której ci, którzy twierdzą, że nie wierzą w Boga, poświęcają więcej czasu na potępianie tych, którzy wierzą.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za ich dusze.

Wasz Jezus

Źródło: paruzja.info

Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: . Możliwość komentowania Kiedy człowiek nie wierzy w Boga, nie uznaje różnicy między dobrem a złem została wyłączona
%d blogerów lubi to: