Słowo od Boga będzie roztrząsane, gdy pogaństwo ogarnie Ziemię


Orędzie z 16.04.2013 godz 20:45

Moja szczerze umiłowana córko, wspinanie się na Górę Kalwarię, które musi przetrwać Mój Kościół na Ziemi rozpoczęło się, jak przepowiedziano. Wszyscy, którzy mówią w Moim Imieniu, kochają Mnie i którzy uznają Moje Nauczanie, będą musieli zmierzyć się z tą dręczącą wędrówką, aby bronić Mojego Świętego Słowa.

Słowo od Boga będzie roztrząsane, gdy pogaństwo ogarnie Ziemię. Wszystkim, którzy idą za Mną mówię, idźcie z wysoko podniesionymi głowami. Nigdy nie odstępujcie od Prawdy, gdy ci, także z waszych rodzin i przyjaciele, będą was błagać, abyście odwrócili się od Mojego Świętego Słowa, danego wam podczas Mojego pobytu na Ziemi. Musicie  niezachwianie trwać w wierności do Mnie. Niektórzy z was będą silni w czasie drogi podczas prześladowań. Inni będą upadać. Niektórzy się poddadzą. Pozostali zdecydują się przyjąć kłamstwa przedstawiane, jako Święta Doktryna i zostaną ode Mnie oddzieleni.

Wszystkich, którzy wierzą we Mnie całkowicie będę niósł na Moich Ramionach. Udzielę ochrony wszystkim, którzy będą na tyle odważni, aby nadal ofiarować Mszę Świętą w taki sposób, jaki powinna być sprawowana. Będę chronił Sakramenty udzielane przez te Moje wyświęcone sługi, którzy nie ustąpią ani nie zostawią Mojej Służby. Ci, którzy oddadzą się pod Moją Opiekę, nie będą musieli się o nic martwić. Ci, którzy otrzymali prawdę o całym swoim życiu, a odrzucą Moje Nauczanie na rzecz kłamstwa, zostaną odrzuceni ode Mnie. Należy się obawiać Mojej Sprawiedliwości, więc niech nikt nie sądzi, że może zagłębić się w otchłań fałszu bez wyrzutów sumienia w swojej duszy i nie ponieść konsekwencji.

Moja Miłość będzie tak silna, że obejmie tych, którzy będą zdezorientowani w tych czasach. Dotrę do wszystkich dzieci Bożych, które Mnie szukają, nie ważne jak sczerniałe będą ich dusze.  W samym środku zamieszania, dam się w końcu poznać, a Mój Duch ogarnie Ziemię wtedy, gdy ludzie będą przekonani, że nie mogą już więcej znieść.

Pamiętajcie, że Ja jestem Pierwszy i Ostatni, że nic nie może Mnie Pokonać, gdyż Ja Jestem Wszechmogący i że Ja tu Jestem, nawet wtedy, kiedy  odczuwacie, że zło wyrządzane światu przez nieprzyjaciół Boga jest przytłaczające. Pozwalam na te cierpienia, na te ostateczne prześladowania, gdyż jest to ostateczna broń przeciwko bestii. Bez niej mógłby ukraść dusze większości ludzkiej populacji.

Ta walka o dusze będzie szokować was, którzy naprawdę Mnie znacie, ponieważ będziecie musieli znosić niegodziwości, jakie zobaczycie w ludziach, których uważacie za dobrych. Szatan zrobi wszystko, co w jego mocy i wykorzysta każdą duszę, a szczególnie te, które są blisko Mnie, aby odwrócić je od Mojego Nauczania. Podczas, gdy walka będzie przez jakiś czas szalała, dzięki tej Misji, uratuję miliardy poprzez nawrócenia.

Wasz Jezus

Źródło: paruzja.info

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: . Możliwość komentowania Słowo od Boga będzie roztrząsane, gdy pogaństwo ogarnie Ziemię została wyłączona
%d blogerów lubi to: