Kościół katolicki wkracza teraz w najgorsze prześladowanie w historii


Orędzie z 13.04.2013 godz 23:50

Moja szczerze umiłowana córko, pragnę wesprzeć wszystkich, którzy wierzą we Mnie i Moje Orędzia zawarte w tej Księdze – Księdze Prawdy.

Kiedy człowiek idzie za Mną i Mnie się ofiaruje, musi naśladować wszystkie Moje Cechy. Oznacza to, że musi kochać wszystkich w Moje Imię i tak traktować każdego człowieka tak, jakby sam spodziewał się być traktowany. Jednak, kiedy naprawdę oddacie się pod Moją Opiekę, będziecie z tego powodu cierpieć. Będziecie traktowani z okrucieństwem i zrobią wszystko, aby wylać na was pogardę.

Mówię to w szczególności do wszystkich dzieci Bożych i do chrześcijan, gdyż wasz ciężar jest największy. Wołam do tych wszystkich na świecie, którzy wierzą we Mnie, niezależnie od tego, czy wierzą w to, że mówię do nich przez te Orędzia czy też nie.

Chrześcijanie zawsze będą celem tych, którzy chcą zmienić Prawa Boże, aby pasowały do ich grzesznego dążenia do przyjemności i zaspakajania egoistycznych pragnień. Kościół katolicki wkracza teraz w najgorsze prześladowanie w historii i zostanie postawiony na głowie i odwrócony na lewą stronę. Ten atak jest planowany od dziesięcioleci i starannie przygotowywany. Święci w Niebie płaczą nad katastroficznymi wydarzeniami, które będą się teraz realizowały z taką szybkością, jaka zaskoczy nawet tych, którzy nie wierzą w te Orędzia.

Zamieszanie spowoduje, że tak wielu wyświęconych sług będzie bezsilnych, gdy wszystko, co cenili będzie kwestionowane, a następnie obalone. Ci, którzy są w ich szeregach, będą im rzucać wyzwania i zastraszać w Moim Imieniu.

Tych z was, którzy są wierni Mojemu Kościołowi na ziemi, zachęcam do czujności i stania na straży Mojego Nauczania, jeśli chcecie pozostać Mi wiernymi.  Nigdy nie wolno wam przyjąć czegokolwiek innego niż Prawdy, jakiej zostaliście nauczeni. Wkrótce poczujecie się bardzo samotni i Moi biedni wyświęceni słudzy popadną w rozpacz, gdyż ich wierność Mnie i Kościołowi ustanowionemu przez Piotra, będzie im zabrana i stracą grunt pod nogami.

Wy wszyscy, którzy jesteście tradycyjnymi, wiernymi chrześcijanami, musicie pozostać silni i nie wolno wam akceptować jakichkolwiek prób zachęcania was do porzucenia swojej wiary.   Zostaniecie zepchnięci na bok i zmuszeni do zgody na kształcenie swoich dzieci w fałszywej doktrynie, nie Bożej.

Te wydarzenia teraz się rozpoczynają i ostrzegam was przed nimi, aby was prowadzić. Każdy, kto oskarża Mnie, poprzez tę misję, o zachęcanie dusz do opuszczenia Mojego Kościoła na ziemi, nie rozumie Moich Poleceń. Ja, który, Jestem po prostu proszę was o pozostanie wiernymi Mojemu Nauczaniu, gdy przekonacie się, że jesteście zmuszani do przyjęcia nowej wersji Kościoła. Ta nowa wersja nigdy nie zostanie zaakceptowana w Oczach Boga.

Wasz Jezus

Źródło: paruzja.info

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: . Możliwość komentowania Kościół katolicki wkracza teraz w najgorsze prześladowanie w historii została wyłączona
%d blogerów lubi to: