Księga Prawdy


ksiega-prawdy-tom-1-okladka-zapowiedz-kor1

Reklamy

Komentarzy 6 to “Księga Prawdy”

 1. z Says:

  Czy macie pozwolenie na prowadzenie strony od MBM ? ile będzie kosztowała ta książka?w uk tylko 19.99 to u nas pewnie z 50 albo 60 zł to znając życie nie będzie zachęcało do kupna.

  • Sylwia Says:

   tam nie jest napisane, że dokładnie na tej stronie będzie można nabyć książkę. Jest tylko informacja, że druk jest na ukończeniu a dokładne informacje o sposobie kupna i cenie dopiero będą podane.
   To znaczy, że książkę będzie można nabyć np. na stronie ostrzeżenie.net a na blogu wielkicud.wordpress pojawi się tylko stosowna informacja dla czytelników. Poczekajmy na dokładne informację.

 2. Zorrro Says:

  Ilość minusów już wystawionych wobec tej cennej iformacji świadczy,że chrzescijanie krzyżackiegoi rodowodu znów są na naszym blogu. Walczą z PRAWDĄ korzystając z dobrodziejstwa demokracji… niestety sami są despotami w eksponowaniu swej „nieomylności”
  Panie Boże okaż im swe Miłosierdzie – nie pozwól zginąc przez zacietrzewinie. Otwórz ich serca na pełnię twojej Prawdy!

  • z Says:

   A po co te w ogóle plusy i minusy są skoro tylko dzielą ludzi. Według mnie wystarczy tylko sama możliwość pisania komentarzy. Kto prowadzi ten tą stronę? pytam z ciekawości bo długo czekałem na taką stronę gdzie będzie wszystko o orędziach MBM. Czy są może jeszcze jakieś inne strony takie same czyli z możliwością komentarzy orędzi MBM tylko że w innych językach? Pytam bo Jezus powiedział że te orędzia dotarły już do ponad 200 krajów na świecie!!!

   • kooool Says:

    Plusy i minusy sprawiają, że stajemy się sędziami, osądzając artykuły i komentarze. To jest niepotrzebne i szkodliwe.
    Mt7.1 Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. 2 Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. 3 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

 3. Apostoł Różańca Says:

  Pierina Gilli zapytała: „Kim jesteś Pani?”. Matka Boża uśmiechając się odpowiedziała: „Jestem Matką Jezusa i Matką was wszystkich”. Po przerwie dodała: „Nasz Pan
  posyła mnie, abym objawiła nowe maryjne nabożeństwo dla wszystkich instytutów męskich i żeńskich, zgromadzeń zakonnych i kapłanów diecezjalnych. Tym instytutom,
  zgromadzeniom i kapłanom, którzy mnie szczególnie czcić będą, obiecuję moją specjalną opiekę, rozwój i rozkwit duchownych powołań, ograniczenie zdrad powołania
  i wielką świętość w służbie Bogu. Życzę sobie, aby 13. dzień każdego miesiąca był obchodzony jako dzień maryjny, który powinno poprzedzać 12 dni przygotowania w modlitwie.” „W tym dniu ześlę bezmiar łask na te wszystkie instytuty religijne, zgromadzenia zakonne i kapłanów, od których doznam czci, i obdarzę ich wszystkich wielką świętością stanu. Życzę sobie, aby 13 lipca każdego roku poświęcony był czci Róży Duchownej, Rosa Mystica.” Matka Boża wyjaśniła Pierinie znaczenie trzech mieczy i trzech róż: Pierwszy miecz oznacza utratę powołania kapłańskiego i zakonnego. Drugi miecz, to kapłani i zakonnicy, żyjący nadal w grzechach śmiertelnych. Trzeci miecz oznacza kapłanów i zakonników, którzy popełniają zdradę Judasza (z utratą powołania
  gubią często też wiarę i szczęście wieczne, stając się wrogami Kościoła). Biała róża oznacza ducha modlitwy. Czerwona róża oznacza ducha pokuty i gotowość do ofiar.
  Róża żółta albo złota oznacza ducha wynagrodzenia.
  http://rosemaria.pl/ksiegarnia/product/90-maryja-roza-duchowna-montichiari-fontanelle.html


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: