Pragnę w końcu zabrać ponad 7 miliardów dzieci Bożych do domu, ich Wiecznego Raju


Orędzie z 02,04,2013 godz 15:30

Moja szczerze umiłowana córko, wzrosną naciski na Moich wyznawców, aby odrzucili te Święte Orędzia. Wielu Moich wyznawców, zostanie wprowadzonych w błąd, nie przyjmie tych Orędzi, jako Moje.  W dobrych intencjach, w ich mniemaniu, dołożą wszelkich starań, aby odciągnąć ludzi ode Mnie, w przekonaniu, że strzegą Mojego Kościoła.

Ja Jestem Kościołem i dopóki Moi święci słudzy będą chronić Moje Nauczanie, Doktrynę, Moje Sakramenty i Moją Najświętszą Eucharystię, jesteśmy jako Jedno. Ci w Moim Kościele, łącznie z jego przywódcami, którzy zmieniają te Prawa nie są częścią Mojego Kościoła. Zmiany te nie zostały jeszcze przedstawione, lecz gdy to się już stanie, będzie wielka rozpacz.

Proszę was, którzy macie wątpliwości, nie odrzucajcie Mnie. Gdy z jednej strony Mnie obejmujecie, to równocześnie doprowadzacie Mnie do łez. Nie możecie Mnie teraz zobaczyć, ale wkrótce poczujecie Moją Boską Obecność.

Wzywam was wszystkich, abyście się teraz przygotowali do tej wielkiej wspaniałej przyszłości, którą dla was przygotowałem. Niebo się raduje, gdyż Duch Święty wkrótce zstąpi i przeniknie wasze serca miłością i poznaniem. Tak wiele dusz zostanie uratowanych, tak wielka jest Moja Miłość. Nigdy się nie poddam. Będziecie cierpieć w Moje Imię, ale o tym zapomnicie, gdy staniecie w bramach Mojego Nowego Królestwa. Wszyscy zjednoczycie się, jako jedna rodzina.

Mówię o tych, którzy są straceni dla Mnie, ale Moim największym zamiarem jest roztoczyć Moje Miłosierdzie na jak największą liczbę osób. Przyjdźcie do Mnie i pozwólcie Mi zapewnić was o wielkości Mojej absolutnej Miłości i Współczuciu dla każdego z was. Ci, którzy Mnie odrzucają, a w niektórych przypadkach Mnie nienawidzą, zostaną objęci Moimi Ramionami i uspokoję ich biedne serca i oświecę ich dusze. Stanę się ich jedyną nadzieją, gdy w końcu zrozumieją, że ciemna ścieżka, jaką wybrali nie oferuje niczego poza nieszczęściem i lękiem.

Wyleję na cały świat, Moje Boskie Promienie pełne Miłosierdzia i wkrótce oczyszczę całą ludzkość, aby szybko mogła zostać zabrana do Mojego Królestwa. Mój czas już prawie nadszedł, gdy oczekuję dnia, kiedy Mój Ojciec przekaże Mi klucze do Mojego Królestwa.

Gdy ostateczne Przymierze się dokona, pragnę w końcu zabrać ponad 7 miliardów dzieci Bożych do domu, do ich Wiecznego Raju. To jest obiecane wam wasze ostateczne dziedzictwo. Nie odrzucajcie go ze względu na nieszczęście jakie sprowadzicie na siebie, to jego powinniście się bać, a jeśli odwrócicie się ode Mnie,  przyjdzie czas, kiedy nie będę mógł zrobić nic więcej, aby was uratować.

Wasz Jezus

Źródło: paruzja.info

Reklamy

Komentarzy 8 to “Pragnę w końcu zabrać ponad 7 miliardów dzieci Bożych do domu, ich Wiecznego Raju”

 1. wiesia Says:

  Jezu,ufam Tobie!
  Nie pozwól mi nigdy oddalić się od Ciebie,Matko Zbawienia prowadz mnie, biedne dziecko Twoje do Twego Syna i zanurz mnie całą w Jego Najdroższej Krwi,tak,abym nigdy nie uległa podszeptom szatana i abym mogła pomagać innym w znalezieniu Drogi do Zbawienia.Amen.

 2. Zorrro Says:

  Boże w Trójcy najświetszej dziekuję Ci za tę piękną nadzieję… choć wiele cierpień oczyszczenia dopiero przed nami, nic to wobec twojej cudownej obietnicy
  Jezus Chrystus Królem moim , mojej rodziny, ojczyzny Polski, swiata i całego wszechświata!

 3. kooool Says:

  01.01.2012
  Wielu będzie za słabych, aby uchwycić zaofiarowane im Miłosierdzie Mojego Syna.
  Wzywam was, módlcie się za te dusze. Mój Syn jest zdecydowany, aby dusze te ratować w pierwszej kolejności. Dzieci, On potrzebuje więcej modlitw. Musicie błagać o Miłosierdzie dla tych zaciemnionych dusz.

  O Niepokalane Serce Maryi
  Matko Ratunku i Pośredniczko wszystkich łask
  Ty, która będziesz brać udział w Zbawieniu ludzkości
  od nikczemności szatana
  Módl się za nami
  Matko Ratunku módl się, aby wszystkie dusze mogły być ocalone
  i przyjęły Miłość i Miłosierdzie okazane przez Twojego Syna
  Pana naszego Jezusa Chrystusa, który przychodzi ponownie, aby ratować ludzkość
  i dać nam szansę Wiecznego Zbawienia. Amen.

  Czy my się modlimy nieustannie? Czy wierzymy?
  Czy raczej ciągle wątpimy i szukamy sensacji, aby potwierdzić Orędzia Ostrzeżenie?
  Czyż nie wystarczy czytać i się modlić, aby wiedzieć co się dzieje i co się będzie dziać na świecie?
  Czyż nie poto jest nam danych tyle modlitw, próśb, aby nas odciągnąć od źródeł, które w nas rodzą zwątpienie?
  Pismo Święte wiele nam podpowie, ale przede wszystkim nam powie co mamy robić, aby siebie nawrócić i innych.

 4. wiesia Says:

 5. wiesia Says:

  Jeśli to czytasz, proszę, zrób coś dla mnie, zrób to dla siebie! Niezależnie w jakiej sytuacji życiowej jesteś, czy jesteś bogaty, biedny, czy masz rodzinę czy nie, czy jesteś szczęśliwy czy nieszczęśliwy. Nie ważne gdzie teraz stoisz, proszę powiedź Bogu: TAK. On pragnie być Twoim przyjacielem, On pragnie być blisko Ciebie, troszczyć się i prowadzić Cię najpiękniejszymi ścieżkami. Zaproś Go do swojego życia, On uzdrowi Twoje rany w sercu, z dzieciństwa, z Twoich błędów, może ktoś Cię porzucił. On naprawdę zabierze wszystko, uzdrowi, uleczy.

  TAK oznacza bardzo wiele zmian w Twoim życiu, otwierasz się na Boga, który kocha Cię jak nikt na świecie, nikt tak bardzo nie pragnie Twojego dobra i szczęścia jak Jezus, który umarł za Ciebie, który dał się upokorzyć i doświadczyć na sobie każdy ból jaki może Ciebie dotknąć. Wszystko z miłości do Ciebie.

  Zobacz jak bardzo Ciebie kocha! Bez Twojej zgody nic nie uczyni, czeka na Ciebie i przytula Cię kiedy jesteś załamany. Jest z Tobą zawsze!
  Zamknij swoje oczy, przeżegnaj się, wznieś ręce i módl się:

  Duchu Święty, proszę działaj w moim sercu, działaj tam, gdzie nie potrafię się otworzyć na łaskę Boga. Przyjdź do mojego serca, przyjdź, przemień je, oddaje Ci moje serce, umysł, duszę. Wlej do mojego serca miłość, której nigdy nie otrzymałem od rodziców. Przyjdź Duchu Święty z darem przebaczenia, abym mógł przebaczyć każdemu, kto mnie skrzywdził i moich bliskich. Ulecz moje zranienia i odrzucenia przez innych, uzdrów każdą dziedzinę mojego życia, seksualną, uczuciową, moje myśli i wyobrażenia. Zapraszam Cię do mojego życia, serca, oddaje Ci je całkowicie, proszę napraw to, co zepsułem, co jest niezgodne z Twoim zamysłem, bądź teraz uwielbiony w każdym moim słowie, czynie, geście. Przyjdź i odmień mnie.

 6. wielkicud Says:

  orędzie z Jacarei Brazyllia tlumaczone translatorem

  29 marca 2013: „Ten człowiek już osiągnął dno jego zniszczenia, dno upadku, nędzy i podłości, wkrótce pozna godzina wielkiej kary Kara wytępić dwie trzecie Ziemi, ponieważ wszystkie części świata. Zadzwoniłem do prawdziwego nawrócenia, występując w tak wielu miejscach przez tak wielu moich dzieci, stał się moim rzecznikiem do znanych moje wiadomości w ogóle. Ale ludzkość zawsze chciał słuchać mojej wiadomości, odwrócił się plecami do moich odwołań smutne, a nawet łzy z krwią zostały przeniesione do serc ludzi z tego pokolenia, która jest gorsza niż potop i Sodoma i Gomora. zatem wielka kara będzie, będzie deszcz ogień z nieba, a większość ludzkości zostanie zniszczona Zapraszam … powrót do prawdziwego nawrócenia, dziś w największym bólu … Jestem kobieta z Apokalipsy i koniec wielkiej bitwy trwającej przed moim przeciwnikiem zostanie złapany i przykuty do piekła, gdzie nie może już zaszkodzić duszom . „

  • wielkicud Says:

   I orędzie Bonny z Sydney też translatorem

   01 kwietnia 2013: „Nie jest tak dużo, że zbliża się na pewno złapać oddech między jednym zdarzeniem a innym Bez mojego Ducha w Ciebie, nie będzie w stanie sobie poradzić, ale ci, którzy należą do mnie i mają S.. . Święty doświadczyć pokój i błogosławieństwo, że świat nie może wiedzieć. Bądź blisko mnie, a ja Cię przez te czasy, które są teraz na was. Musisz dłużej, bo jestem naprawdę w drzwi. Diabeł zaczął jego zło plany, aby zniszczyć mój lud, i umieścił swoich ludzi w strategicznych miejscach na całym świecie, aby osiągnąć swoje cele. Ale jego moc jest ograniczona i nie uda się swojego złego planu, bo cała władza w niebie i na ziemi, został umieszczony w moich rękach, a moja wola przemogą go. Jej koniec jest wieczne potępienie i wszystkich tych, którzy się go podzieli swój wieczny los. Czekam, moje dzieci, do czasu, kiedy moje królestwo nadejdzie na ziemi i akcji chwałę moich tysięcy Królestwa lat. „

 7. Viki Says:

  W ostatnim cyklu kazan Ks. Natanka (Ratujcie Dusze) jest duzo o wartosci cierpienia. Warto posluchac!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: