Ten nikczemny gest podczas Wielkiego Tygodnia zostanie zauważony przez tych, którzy mają otwarte oczy


„Synod zalecił «pomaganie wiernym we właściwym rozróżnianiu słowa Bożego i objawień prywatnych», których rolą „nie jest (…) „uzupełnianie” ostatecznego Objawienia Chrystusa, lecz pomaganie w pełniejszym przeżywaniu go w jakiejś epoce historycznej”. Wartość objawień prywatnych różni się zasadniczo od jedynego Objawienia publicznego: to ostatnie wymaga naszej wiary; w nim bowiem ludzkimi słowami i za pośrednictwem żywej wspólnoty Kościoła przemawia do nas sam Bóg. Kryterium prawdziwości objawienia prywatnego jest jego ukierunkowanie ku samemu Chrystusowi. Jeśli oddala nas ono od Niego, z pewnością nie pochodzi od Ducha Świętego, który jest naszym przewodnikiem po Ewangelii, a nie poza nią. Objawienie prywatne wspomaga wiarę i jest wiarygodne właśnie przez to, że odsyła do jedynego Objawienia publicznego. Stąd kościelna aprobata objawienia prywatnego zasadniczo mówi, że dane przesłanie nie zawiera treści sprzecznych z wiarą i dobrymi obyczajami; wolno je ogłosić, a wierni mogą przyjąć je w roztropny sposób. Objawienie prywatne może wnieść nowe aspekty, przyczynić się do powstania nowych form pobożności lub do pogłębienia już istniejących. Może mieć ono pewien charakter prorocki (por. 1 Tes 5, 19-21) i skutecznie pomagać w lepszym rozumieniu i przeżywaniu Ewangelii w obecnej epoce; dlatego nie należy go lekceważyć. Jest to pomoc, którą otrzymujemy, ale nie mamy obowiązku z niej korzystać. W każdym razie musi ono być pokarmem dla wiary, nadziei i miłości, które są dla każdego niezmienną drogą zbawienia”.

Benedykt XVI, papież

Nie jest naszą intencją autorytatywne orzekanie o prawdziwości i autentyczności objawień Marii od Bożego Miłosierdzia, ekstaz, nadzwyczajnych wizji i łask, jakich doznawała. To bowiem należy do kompetencji władz kościelnych. Tę samą ostrożność, ale bez nieuzasadnionego uprzedzenia, pragniemy zachować również w odniesieniu do orędzi. Decyzja władz kościelnych jaka w przyszłości nastąpi będzie decyzją obowiązującą nas wszystkich której się podporządkujemy.

Otrzymano 14.03.2013 godz 18

Moja szczerze umiłowana córko, jak wielkie cierpienie odczuwają Moi ukochani wyświęceni słudzy bliscy Mojemu Sercu, którzy znają Prawdę, a którzy muszą patrzeć na obrzydliwość w Moim Kościele na ziemi.

To ma być szczególna zniewaga, która zostanie zadana Mojemu Świętemu Imieniu, w dążeniu do zbezczeszczenia Mnie, podczas Wielkiego Tygodnia. Ten nikczemny gest podczas Wielkiego Tygodnia zostanie zauważony przez tych, którzy mają otwarte oczy i będzie to jeden ze znaków po którym rozpoznacie, że oszust, który siedzi na tronie w Moim Kościele na ziemi, nie pochodzi ode Mnie.

Moi wyznawcy, musicie wiedzieć, że proroctwa przekazywane światu – ostrzeżenie związane z tym czasem, kiedy władza w Moim Kościele, zostanie przechwycona przez tych, którzy są wierni bestii – już was czekają. To właśnie jest ten czas.

Pamiętajcie, że ci, którzy z dumą obnoszą się ze swoją pokorą są winni dumy. Duma jest grzechem.

Ci, którzy mówią, że Mój Kościół musi odnowić swój wizerunek, zaktualizować doktrynę Mojego Kościoła i którzy twierdzą, że przez unowocześnienie go, zostanie zaakceptowany przez większą liczbę ludzi, niech to wiedzą:

Ci z was, którzy mówią, że wypełniają Moje Nauczanie, ale chcą zmiany praw na takie, które tolerują czyny grzeszne w Moich Oczach, wynoście się teraz z Mojego Kościoła. Nie należycie do Mnie. Odwróciliście się ode Mnie i nie jesteście godni, by wejść do Mojego Domu. Jednak to się wydarzy. Wy i wszyscy ci spośród was, którzy żądacie  zmian, takich, jakie przyjmuje świecki świat, będziecie usatysfakcjonowani , gdyż fałszywy prorok będzie przywabiał was do swoich łask, a wy będziecie oklaskiwać każdą chwilę jego krótkotrwałego panowania. Ale to nie za Mną, Jezusem Chrystusem będziecie podążać. Pójdziecie za fałszywą nauką, nie od  Boga.

Tak wielu uzna panowanie fałszywego proroka i z radością w swoich sercach zepchną Mnie na bok. Potem, gdy błędy jego dróg staną się widoczne, Moi biedni wyświęceni słudzy nie będą mieli dokąd pójść. Ich smutek obróci się w lęk, a lęk zamieni się w rozpacz. Nie będą wiedzieli komu ufać, ale muszą to zrozumieć: Moje Ciało, Mój Kościół, może być biczowany i bezczeszczony, ale Mojego Ducha nigdy nie można dotknąć, bo On nigdy nie umiera.

Zwracam się do tych z was, którzy teraz odrzucają Moje Słowo i Prawdę, którą wam daję, jako szczególny Dar z Nieba:¬ błogosławię was. Nadal będą wylewał na was Moje Łaski, dopóki do Mnie nie powrócicie. Nigdy się nie poddam, aż nie zbawię waszych nieszczęsnych dusz.

Mój Kościół, gdzie Moje Nauczanie i Sakramenty pozostaną nienaruszone, będzie żył i nigdy nie umrze. Nie potrzebuje on cegieł i zaprawy, aby przeżyć, bo to Ja, Jezus Chrystus, jestem Tym, którego Ciałem jest Kościół. Wy, Moi wierni, umiłowani kapłani, wyświęceni słudzy i wyznawcy jesteście częścią Mnie. Jesteś zjednoczeni z Moim Ciałem, tworząc Mój Kościół na ziemi. Zatem musicie uczyć się być silnymi, odważnymi i wiernymi Mojemu Świętemu Słowu bez względu na to, jakie przeciwne argumenty zostaną wam przedstawione.

Czas na obnażenie schizmy jest bliski, a już straszny niepokój jest odczuwalny w Rzymie. Kiedy Duch Święty zderzy się z duchem zła, linia podziału przejdzie przez środek i wyłonią się dwie strony. Wielki Podział nastąpi szybko. Wówczas wielu z tych, którzy zostali oszukani przez kłamcę, powróci w Moje Święte Ramiona, szukając ochrony.

Prowadzę was przez te smutne czasy i proszę was wszystkich, oddajcie Mi swoje łzy, a Ja was pocieszę w duchu.

Błogosławię was. Przynoszę wam pokój serca. Chronię was.

Wasz Ukochany Jezus

Źródło: paruzja.info

Komentarzy 7 to “Ten nikczemny gest podczas Wielkiego Tygodnia zostanie zauważony przez tych, którzy mają otwarte oczy”

 1. Zorrro Says:

  ta strona (KONSERVAT) to chorobliwe widzenie duchowości przez pryzmat kurczowego czepienia się pseudo-posłuszeństwa -raczej człowiekowi niż Bogu
  CUD EUCHARYSTYCZNY ZDARZA SIĘ TAM, GDZIE BÓG JEST SZCZEGÓLNIE PROFANOWANY I NIEDOWIERZA SIĘ JEGO BOSKIEJ OBECNOŚCI W ŚW EUCHARYSTII. – TO RACZEJ ZNAK ZDZICZENIA OBYCZJÓW JAKIE ZACHODZĄ NA TERENIE DIECJEZI B. BERGOLIEGO- MOŻE SWIADCZYĆ RACZEJ O UPADKU DUCHOWIENSTWA TAM SPRAWUJĄCEGO SWĄ POSLUGE POD PRZYWIDZTWEM TEGOŻ BISKUPA

 2. Zorrro Says:

  @Krzysztof
  jesteś następnym z obozu krzyżackiego chrzescijaństwa.?.. obyś obudził się tylko z ręką w nocniku a uniknął zwiedzenia przez obie apokaliptyczne bestie. Prawie wszyscy za nia powiodą wzrokiem

 3. robert6149 Says:

  Przypuszczam że nikt stąd nie wie o jaki gest dokładnie chodzi. Może jakiś gest za kulisami,który widziała ograniczona ilość osób?

 4. wiesia Says:

  No masz.Takie słowa mi dają do zrozumienia,że nie musimy już nad sobą pracować,bo i tak będziemy zbawieni.Wybaczcie,ale dla mnie jest to Kpina z tego co Święte.A czy czasem nie modlimy się w modlitwie:…Od zuchwałej ufności w Miłosierdzie Boże, wybaw nas, Duchu Święty, Boże?

 5. wiesia Says:

  Dla mnie jest to znak,że OFIARA zostaje zamieniona na ucztę.Boże,spraw,abym się myliła.

 6. Gosia Says:

  Dla mnie jest bardzo smutne, że Papiez, który ma prowadzić ludzi do Chrystusa, w tym jednym z najwazniejszych dni chrzescijaństwa, odizolował sie od Bożego Ludu, jak gdyby nie chciał dzielić chwały i bólu tego dnia z wiernymi. Dlaczego?

 7. wiesia Says:

  Andrzej,Pan Jezus mył nogi swoich ochrzczonym Apostołom,jak dla mnie jest to jasne,że mył swoim uczniom,wyznawcom Chrystusa.Powiedział,że nikt inaczej,jak przez Niego samego pójdzie do Domu Ojca.Więc jest to dla mnie oczywiste,że my wyznawcy Chrystusa mamy sobie nawzajem umywać nogi.Nie mył nóg uczonym w synagodze,prawda?Ale nie ekscytujmy się tym,módlmy się,aby inni nie podążali śladem protestantów,którzy opacznie rozumują.Zobaczcie co się dzieje,nad nami odprawiają egzorcyzm,że niby to my jesteśmy w błędzie.Powiem krótko,ludzie myślcie,to nie boli.Ja nie mam zamiaru krytykować papieża Franciszka,dostrzegam jednak zmiany,które nie są zgodne z nauczaniem Chrystusa.Milczmy,bo wielu tutaj wpada do nas nie po to aby się z nami dzielić Dobrą Nowiną,a po to,aby nas nawracać na swoją modłę i robić larum mocium panie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: