Wiedza może was bardzo często czynić ślepymi na Prawdę


(Hbr. 12:25-29) Strzeżcie się, abyście nie stawiali oporu  

Temu, który do was przemawia. Jeśli bowiem tamci nie uniknęli  kary, ponieważ odwrócili się od Tego, który na ziemi mówił, o ileż bardziej my, jeśli odwrócimy się od Tego, który z nieba  przemawia. Głos Jego wstrząsnął wówczas ziemią, a teraz  obiecuje mówiąc: Jeszcze raz wstrząsnę nie tylko ziemią, ale i  niebem.

 

następne zdanie jakby wprost mówi o tym co jest mówione w  Ostrzeżeniu

 

Te zaś słowa jeszcze raz wskazują, że nastąpi zniszczenie  tego, co zniszczalne, a więc tego, co zostało stworzone, aby  pozostało to, co jest niewzruszone. Dlatego też otrzymując  niewzruszone królestwo, trwajmy w łasce, a przez nią służmy  Bogu ze czcią i bojaźnią! Bóg nasz bowiem jest ogniem  pochłaniającym.

Nie jest naszą intencją autorytatywne orzekanie o prawdziwości i autentyczności objawień Marii od Bożego Miłosierdzia, ekstaz, nadzwyczajnych wizji i łask, jakich doznawała. To bowiem należy do kompetencji władz kościelnych. Tę samą ostrożność, ale bez nieuzasadnionego uprzedzenia, pragniemy zachować również w odniesieniu do orędzi. Decyzja władz kościelnych jaka w przyszłości nastąpi będzie decyzją obowiązującą nas wszystkich której się podporządkujemy.

Otrzymano 28.12.2012 godz.6:05

Moja wielce umiłowana córko, tylko wtedy, kiedy twoje serce jest prawdziwie na Mnie otwarte, możesz doświadczyć Mojego Światła i uznać Prawdę.

Wielu twierdzi, że poprosiło o Dar rozeznania i że modliło się do Ducha Świętego, aby go otrzymać. Jednakże nie wszystkim, którzy o to proszą, zostaje ten drogocenny Dar, ten wgląd, którego tak potrzebują, przyznany. Mimo to oni mówią, że go posiadają. Następnie Mnie obrażają, twierdząc, że Moje Święte Słowo wzbudza w nich złe przeczucie. Twierdzą, że ich zastrzeżenia miałyby jednoznacznie wskazywać na to, że Moje Święte Orędzia pochodzą od złego ducha.

Tym z was, którzy dumnie głoszą swoją wypaczoną interpretację, wedle której Moje Święte Słowo, przekazywane wam w tych Orędziach, jest fałszywe, mam to do powiedzenia:

Kiedy to ostatni raz stanęliście nadzy przede Mną? Bez parawanu okalającej was pychy? Kiedy to przyszliście do Mnie na swoich kolanach, wzywając Mnie, abym prawdziwie wam przewodził, nie zatykając sobie przedtem uszu rękami, aby nic nie słyszeć? Czyż nie wiecie, że tylko wówczas oświecę was Darem rozeznania, kiedy staniecie przede Mną pozbawieni jakichkolwiek własnych poglądów a priori (z założenia)? Nie możecie zostać uwolnieni z kajdan intelektualnego zadufania, które oślepia was na Prawdę o wiedzy duchowej, zanim nie zostaniecie obdarci z wszelkiej ludzkiej pychy.

A ci spośród was, którzy spędzają lata na studiowaniu Pisma Świętego i którzy uważają siebie za dobrze z nim obeznanych — i dlatego bardziej godnych do objaśniania Mojego Słowa — to wy musicie się ponownie zastanowić.

Fakt znajomości Księgi Mojego Ojca wcale nie powoduje, że jesteście bardziej wykwalifikowanymi niż żebrak na ulicy, który nie ma żadnego wykształcenia w sprawach duchowych. Wiedza może was bardzo często czynić ślepymi na Prawdę.Wiedza, oparta na waszych własnych, ludzkich interpretacjach Księgi Mojego Ojca, jest bezwartościowa, jeżeli chodzi o pojmowanie Słowa Bożego.

Ci z was, którzy chlubią się swoim wyuczonym podejściem do pochodzącego od Boga Pisma Świętego, a następnie wykorzystują je, aby zaprzeczyć Mojemu Słowu, jakie przekazywane jest dzisiaj światu, winni są grzechu. Waszym grzechem jest grzech pychy. Obrażacie Mnie, ponieważ wasza pycha ma dla was większą wartość, niż wasza miłość do Mnie, w najprostszym rozumieniu tego słowa.

Miłość do Mnie, waszego Jezusa, pochodzi z serca. Dusze godne Mojego Królestwa rozpoznają Mój Głos szybko. Dusze, które sprzeciwiają się Mojemu Słowu i zachęcają innych, aby w sposób widoczny Mnie odrzucili, znajdują się pod wpływem złego ducha. Budzicie we Mnie obrzydzenie. Wasze haniebne deklaracje (głosy), którymi wykrzykujecie i określacie swoją godność na podstawie waszej wiedzy Pisma Świętego — zostaną uciszone.

Moja cierpliwość nie zna końca, ale ci z was, którzy stoją przede Mną i umyślnie przeciwdziałają Mojemu Planowi Zbawienia — zostaniecie w mgnieniu oka wyrzuceni precz na dzikie pustkowie.

Wasz Jezus

Źródło: ostrzezenie.net

 

Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: . Możliwość komentowania Wiedza może was bardzo często czynić ślepymi na Prawdę została wyłączona
%d blogerów lubi to: