Następstwo Ostrzeżenia


Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymała wizjonerka z Europy, który  otrzymuje przesłania  od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Więcej na ten temat pod tym linkiem

http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/09/07/o-oredziach-ostrzezenie/

Orędzie nr.208 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano czwartek 29 września 2011 godz. 20:45

Moja droga, ukochana córko, gdy Ostrzeżenie staje się coraz bliższe, racz, proszę, upraszać moich ukochanych wyznawców aby modlili się i radowali się w dziękczynieniu za wielkie miłosierdzie, które Mój Ojciec Przedwieczny podarował ludzkości.

To dzięki temu wspaniałemu aktowi czystej miłości więcej ludzi może być zbawionych aby radowali się Erą Pokoju na ziemi. Bądźcie wdzięczni, że żyjecie w tych czasach gdyż miliony z was zostanie uratowanych – tych, którzy w innym wypadku, nie mogliby nigdy wejść w bramy nieba.

Przygotowania są zakończone*. W domach waszych przygotujcie poświęcone gromnice i zapasy wody i jedzenia aby wystarczyły na kilka tygodni. To co nastąpi po Ostrzeżeniu będzie trudne, ale nie możecie się bać.

Przeciwnie, odczujcie ulgę, gdyż wasze cierpienie ma być ofiarowane jako dziękczynienie za życie wieczne, które teraz daję tym Moim drogim duszom, które przyjmują z zapałem ten wielki dar.

Pokój z wami. Ufajcie Mi pamiętając, że jestem waszym Zbawcą i oferuję tym wiernym duszom ochronę w każdym momencie. Chodzę z wami. Prowadzę was. Trzymam wasze ręce z czułą miłością. Jesteście Moimi i nigdy nie pozwolę wam odejść z Mojego świętego serca. Wy, moi zwolennicy (uczniowie) jesteście otoczeni łaskami, potrzebnymi wam do przeżycia Ostrzeżenia.

Wasz ukochany Jezus

Zbawca i Odkupiciel całej Ludzkości

*) przygotowania w Niebie do Ostrzeżenia są już zakończone – tak ja to rozumiem.

Tłumaczył Michał z Radomia
źródło: http://www.thewarningsecondcoming.com/aftermath-of-the-warning/

Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Następstwo Ostrzeżenia została wyłączona
%d blogerów lubi to: