„Wyzwoliciele” na Bliskim Wschodzie chcą kontrolować Żydów


Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymał wizjonerka z Europy, który  otrzymuje przesłania  od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.113 z serii Ostrzeżenie.

Sobota, 11 czerwca 2011, godz.22.00

Moja ukochana Córko, z miłością rozmawiam dziś wieczór z tobą, ponieważ teraz bardzo szybko, coraz więcej Moich drogich wyznawców zjednoczy się do walki z oszustem. Teraz on i bogate, wpływowe grupy, za którymi się ukrywa, spiskują, aby uzyskać większą kontrolę nad wami wszystkimi; ale nie możecie tego widzieć.

Będą zatrzymani szybciej, niż myślicie. Wielu z nich nawróci się podczas Ostrzeżenia. To osłabi Grupę-Jednego-Świata szatana do tego stopnia, że wielu będzie się zastanawiać, jaką drogę wybrać, tak będą zdezorientowani. Wielu z nich powróci następnie do Mnie, Dzieci, gdyż szukać będą zbawienia.

Zemsta, kontrola, władza i nienawiść utworzą wspólnie największe zagrożenie dla przeżycia człowieka. Wszystkie wojny, które widzicie, mające miejsce na Bliskim Wschodzie i poza nim, zostały zaaranżowane. Nie są one dziełem przypadku. Zrozumcie, że powstania w tylu krajach jednocześnie, nie dzieją się same z siebie. Wspomagane były przez złą grupę we wszystkich rządach. Tych rządach, które kontrolują świat. Przywódcy na Bliskim Wschodzie są teraz usuwani, aby zrobić miejsce dla wyzwolicieli, którzy będą głosić sprawiedliwość i pokojowe środki, by pomóc Moim Dzieciom. Ale to nie ich zamiarem. Ich intencją jest kontrola Mojego ukochanego narodu, Żydów, którzy są teraz zagrożeni ze wszystkich stron.

Wszystkie te wydarzenia przerwane będą przez Ostrzeżenie. Wszyscy związani z tym globalnym złem, również będą musieli jeden po drugim stanąć przede Mną, gdy pokażę im, jak Mnie obrażają. Wielu z nich padnie na kolana prosząc o przebaczenie win.

To, Moje Dzieci, jest bardzo ważne, gdyż im więcej grzeszników, wszędzie, a zwłaszcza tych, którzy kontrolują wasze źródła utrzymania, powróci do Mnie, tym większe będzie Moje Miłosierdzie. Módlcie się, aby wszyscy ci, którzy będą świadkami Prawdy nawrócili się, kiedy w czasie Ostrzeżenia zdadzą sobie sprawę, że ich kocham.

Modlitwa, Moje Dzieci, jest bardzo silna. Kiedy modlicie się do Boga Ojca w Moje Imię o zbawienie tych i innych dusz, On nie odmówi.

Wasza wierność wobec Mnie i codzienna modlitwa są pilnie potrzebne, aby rozluźnić uchwyt, w którym szatan trzyma dzieci, które naprawdę są Moimi Dziećmi.

Dla każdego pełen Miłosierdzia, Wasz Zbawiciel

Jezus Chrystus

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania „Wyzwoliciele” na Bliskim Wschodzie chcą kontrolować Żydów została wyłączona
%d blogerów lubi to: