Orędzie Najświętszej Marii Panny o przekazywaniu do młodzieży


Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymał wizjonerka z Europy, który  otrzymuje przesłania  od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.120 z serii Ostrzeżenie.

Środa, 22 czerwca 2011, godz.18.00

(Po prywatnym objawieniu, w którym ukazała się wizjonerce ponad 30 minut)

Przybywam w imię Jezusa Chrystusa. Ja, Matka Boska, twoja ukochana Matka, Królowa wszystkich Aniołów.

Moje Dziecko, właśnie zostałaś wypróbowana ze względu na pracę, którą wykonujesz dla Mojego Umiłowanego Syna i stałeś się przez to silniejsza. Wiesz teraz, co musi być zrobione, aby tak wielu młodych ludzi jak to możliwe zrozumiało, kim jest Mój Syn. On, Mój Drogi Syn, Zbawiciel świata, zrobi wszystko, aby uratować wszystkich, którzy chodzą po ziemi w nieświadomości Jego Miłosierdzia.

Tym Dzieciom, które uparcie nie chcą słuchać, musi być powiedziana Prawda i to bardzo szybko. Należy powiedzieć młodym ludziom na całym świecie, że Jezus idzie z nimi w każdej sekundzie dnia. On troszczy się o nich tak bardzo. Nie mają pojęcia o Głębi Jego Miłości. Chce objąć ich w Swoim Najświętszym Sercu tak, żeby mogli skorzystać z nowej ery pokoju na ziemi. Gdyby tylko odpowiedzieli.

Moje Dziecko, tak trudno jest ludziom zrozumieć Prawdę o istnieniu Boga Ojca. Bardzo trudno jest ich przekonać o Prawdzie Ofiary Jego Umiłowanego Syna. To, Moje Dziecko, musi być twoim celem.

Idź w pokoju i miłości.

Twoja ukochana Matka

Królowa Aniołów

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Orędzie Najświętszej Marii Panny o przekazywaniu do młodzieży została wyłączona
%d blogerów lubi to: