Ludzie na całym świecie posiadają te same cechy


Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymał wizjonerka z Europy, który  otrzymuje przesłania  od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.78 z serii Ostrzeżenie.

Sobota 30 kwietnia 2011 o godzinie 20:45

 Cieszę się dzisiejszego wieczoru Moja ukochana córko ze względu na twoje posłuszeństwo. Twoje codzienne uczestnictwo we Mszy Świętej i przyjmowanie Komunii Świętej jest Mi bardzo mile. Stajesz się obecnie silniejsza na umyśle i duchu by szybciej reagować i wypełniać Moja Świętą Wole. Potrzebować będzie jeszcze dużo pracy, aby przygotować swoja dusze do stanu perfekcji, jaki jest wymagany od ciebie Moja córko. Nigdy się nie obawiaj, ponieważ Ja strzegę twój każdy krok.

 Moja córko wiesz jak Ja kocham grzeszników. Jak bardzo pragnę ich wierności? Jak patrzę i widzę ludzi w grupach przyjaciół i w rodzinach zadowolonych i śmiejących się wypełniam się radością, ponieważ Moj duch jest tam obecny. A następnie patrzę do innych domów i widzę zamęt, smutek, gniew i w niektórych przypadkach zło w postaci przemocy. Wtenczas plącze. Ponieważ wiem, że szatan jest obecny w tych domach. Następnie patrzę i widzę grupy przyjaciół razem pracujących dla dobra innych osób w ich codziennym życiu i jestem bardzo zadowolony. Następnie patrzę na inne grupy pracujących nieprzytomnie dla dobra samych siebie tylko z jednym motywem. To jest by zdobyć potęgę władzy i ogromne bogactwo. Wszystkie ich działania mają tylko jeden cel. Troszczyć się tylko o sobie i to jest zwykle na koszt innych. Wtenczas plączę, ponieważ wiem, ze są oni w ciemności. I następnie przyglądam się z fascynacją grupom inteligentnych i wykształconych, którzy chcą przekonać świat ze Bóg, Moj Przedwieczny Ojciec nie istnieje. Przedstawiają oni swoje wyrafinowane argumenty, które arogancko zaprzeczają Mojemu istnieniu również. By dać błędne świadectwo ludziom słabej wiary, by zostali wciągnięci do czeluści i ciemności to łamie Moje Serce. Tak wiele, wiele grup z różnorodnymi interesami i celami. Tak niewielu, niestety, poświęca swój czas by komunikować się z Bogiem, Odwiecznym Ojcem.

 Wiera dzisiaj została porzucona przez tak wiele milionów ludzi na świecie. W wyniku tego tak wielu ludzi jest zażenowanych, i nie widzi żadnego celu ani nie ma aspiracji by poszukać wskazówek u Moich świętych sług.

 Ten wir niejasności będzie nadal trwał chyba, że moje dzieci zwrócicie się do Mnie o pomóc. Módlcie się za wszystkie moje dzieci wszędzie. Rozejrzycie się w około a zobaczycie, że ludzi na całym świecie są tacy sami. Mogą być różnych narodowości, posługujących się różnymi jeżykami lub mieć inną karnacją. Jednakże posiadają podobne cechy. Niektórzy są szczęśliwi, niektórzy cierpią, jeszcze inne są pełni miłości, i jeszcze inni wściekli i pełni przemocy. Większość ludzi ma poczucie humoru i doświadcza to w pewnych okresach w swoim życiu. Tak wiec jak spojrzycie na własne rodziny i przyjaciół zauważycie to samo podobieństwo.

 Tak wiec, jeśli czujecie potrzebę modlitwy za swoich bliskich Zachęcam was byście pomyśleli o braciach i siostrach w każdym zakątku świata. Wszyscy jesteście Moimi dziećmi. Poprzez odmawianie Koronki do Mojego Miłosierdzia za wszystkie moje dzieci wy, Moi wierni, możecie uratować ludzkość od ciemności piekielnych. Moc tej modlitwy zagwarantuje, że Moje Miłosierdzie obejmie wszystkich na całym świecie.

 Pozwólcie Mi się wszyscy wziąć do Raju Niebieskiego. Nie pozwólcie Mi cierpieć z powodu, gdy bym Musiał pozostawić któregokolwiek w rękach szatana.

 Módlcie się, módlcie się Koronka Miłosierdzia o godzinie 15: 00 codziennie a zbawicie świat.

 Wasz Miłosierny Jezus Chrystus

Tłumaczył: Julian

 

 

 

 

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Ludzie na całym świecie posiadają te same cechy została wyłączona
%d blogerów lubi to: