Moje Duchowe Przewodnictwo blokować będzie dzieła zniszczenia szatana


Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymał wizjonerka z Europy, który  otrzymuje przesłania  od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.112 z serii Ostrzeżenie.

Sobota, 11 czerwca 2011, godz.15.30

Moja ukochana Córko, to był kolejny trudny tydzień, gdy Moje Słowo zostało z jednej strony przyjęte przez tak wielu, a jednocześnie jako całkowite oszustwo odrzucone przez innych. Czy ci, którzy zaprzeczają Mojemu Słowu nie czytali Prawdy? Prawdy zawartej w Mojej Świętej Księdze? Księga Objawienia (Apokalipsa – przyp.tłum.) dana była wszystkim Moim Dzieciom, aby pomóc im zrozumieć chaos, który zostanie wywołany pod koniec czasów przez rozprzestrzenianie kłamstw tworzonych przez Szatana i jego demony. Jeśli nie rozumiecie Prawdy zawartej w Księdze Objawienia, to jak możecie ewentualnie zrozumieć przekazy, które przynoszę wam dzisiaj? Czy myślicie, że mógłbym odwrócić się od was i zostawić was na pastwę szatana i jego armii zła? Czy nie zdajecie sobie sprawy, że próbowałbym was ostrzec, a następnie pomóc?

Moje Wielkie Miłosierdzie zniweczy wpływ, jaki szatan ma na Moje Dzieci. Przychodzę jeszcze raz uratować was z jego szponów. Mój Dar Ostrzeżenia osłabi terror, który nadal nabierałby rozpędu, gdyby ten Akt się nie odbył.

Komunikuję się teraz z wami nie tylko, by przygotować was wszystkich na ten Wielki Akt Mojego Miłosierdzia, ale, aby poprowadzić was przez labirynt zniszczenia planowany przez złą grupę, której królem jest szatan. Mój Duchowy Wpływ będzie znacząco blokować dzieła zniszczenia szatana. Słuchajcie Mojego Słowa. Przestrzegajcie Moich instrukcji. Prowadźcie i wspierajcie się nawzajem w waszej wierze, a otrzymacie pomoc niezbędną do szybkiego podążania drogą w kierunku obietnic, które dla was zrobiłem.

Wielu z was, Moje drogie Dzieci, będzie się bać, ale nie pozwólcie strachowi zablokować Prawdy. Szatan będzie wykorzystywać strach do powstrzymania was przed przyjęciem Mojego Przesłania Miłości. Wiele z tego, co teraz mówię, jest dla was bardzo trudne do zrozumienia. Ale zrozumcie to. Gdybym nie przyszedł teraz i nie pokazał wam Prawdy, bylibyście zgubieni. Byłby to dla was bardzo trudny okres do przeżycia. Jak wcześniej przygotowywałem was przez Moich proroków, tak teraz będę przygotowywać was dzisiaj za pośrednictwem tej wizjonerki na czas, kiedy przyjdę znowu.

Jest to Dar przyniesiony z Mojej głębokiej Miłości do wszystkich Moich Dzieci dla poradzenia sobie ze zbliżającym się panowaniem antychrysta i jego sojusznika, podstępnego fałszywego proroka, którzy wprowadzą w błąd Mój Kościół na ziemi.

Przestańcie się wzbraniać. Otwórzcie oczy na Prawdę. Moje Słowo jest dziś dawane, by po prostu przypomnieć wam Prawdę Moich Nauk. Moje Pismo Święte jest Prawdą. Prawda znajduje odzwierciedlenie w Moim Piśmie Świętym. Jeśli przypominam wam dziś o wcześniej uczynionych obietnicach i o drodze do Zbawienia, to jest to tylko powtórzeniem Mojego Świętego Słowa. Prawda zawsze pozostanie taka sama. Nigdy nie może być zmieniona lub dostosowana, by pasowała ludzkości. Pozostanie zawsze taka sama.

Pozwólcie Mi pomóc zrozumieć wam, co się teraz dzieje. Nie kulcie się ze strachu. Kocham was wszystkich i po prostu chcę trzymać wasze ręce Dzieci, i chronić was. Moim celem jest zapewnić, by każdy z was żył ze Mną w Nowym Raju na ziemi.

Wasz zawsze kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Moje Duchowe Przewodnictwo blokować będzie dzieła zniszczenia szatana została wyłączona
%d blogerów lubi to: