Intelektualny religijny snobizm obraża Mnie


Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymał wizjonerka z Europy, który  otrzymuje przesłania  od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.117 z serii Ostrzeżenie.

Środa, 15 czerwca 2011, godz.10.00

Moja córko, dzisiaj chcę ostrzec tych Moich oddanych wyznawców, którzy publicznie głoszą Moje Imię, by przestrzegali Prawdy Moich Nauk i postępowali ostrożnie.

Kocham wszystkich Moich wyznawców, a zwłaszcza tych, którzy zawsze okazują pokorę. Jestem jednak zawiedziony, gdy poważni i gorliwi chrześcijanie, którzy głoszą Moje Słowo próbują analizować Moje Nauki w głośny i dyktatorski sposób. Nie wystarczy im rozprzestrzenianie Mojego Słowa, oni uważają, że muszą przenieść Moje Nauki do ludzkiej intelektualnej debaty, która służy tylko jednemu celowi. Udowodnić innym, że są bardziej kwalifikowani do zrozumienia Mojego Najświętszego Słowa. Tak są pochłonięci zamiarem udowodnienia, że mają rację w swym rozeznaniu, że dzielą Moich prawdziwych wyznawców. Ich poważne i głębokie oddanie Mi często czyni ich niezdolnymi w ich prawdziwej Miłości dla Mnie, która zawsze powinna wynikać z pokory.

Muszą przyciszyć swoje donośne głosy, pełne intelektualnej krytyki. Muszą się zatrzymać, słuchać Mojego Głosu i oprzeć się pokusie udowodnienia innym swej wiedzy o sprawach duchowych. Bo kiedy to robią, są winni grzechu pychy. Nie znają Mnie wcale, gdyż nie znajdują czasu by pozostać cichymi i skromnymi w Moich oczach, które widzą wszystko. Jeśli ci Moi poważni wyznawcy nie staną się mniejsi w Moich oczach i nie ukorzą się przede Mną, nie będę w stanie przyciągnąć ich do Mnie.

Wysławiajcie Mnie. Honorujcie Moje Słowo. Idźcie za Moim przykładem. Nigdy nie prześladujcie innych w Moim Imieniu, a w szczególności waszych sióstr i braci chrześcijan.

Wasz ukochany Nauczyciel i Zbawiciel

Jezus Chrystus

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Intelektualny religijny snobizm obraża Mnie została wyłączona
%d blogerów lubi to: