Przesłanie miłości do wszystkich Moich wyznawców


Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymał wizjonerka z Europy, który  otrzymuje przesłania  od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.111 z serii Ostrzeżenie.

Środa, 8 czerwca 2011, godz.21.00

Moja droga, ukochana Córko, cieszę się dziś z wiary okazywanej przez Moich umiłowanych wyznawców na całym świecie, którzy przez te orędzia słuchają Mojego apelu. Cieszę się z powodu głębokiej wiary, którą okazują Moje ukochane Dzieci w świecie, który Mnie odrzuca. Moje drogie Dzieci, ci, którzy wierzą we Mnie, przynoszą Mi łzy radości w chwilach smutku. Gdyby nie ci z głębokim nabożeństwem do Mnie, byłbym niepocieszony.

Moje Dzieci, które Mnie kochają, muszą Mnie teraz posłuchać. Pozwólcie Mi wziąć was w ramiona i wyjaśnić ważność waszej wiary. Wasza wiara jest jak Płomień w Moim Sercu, który nigdy nie umiera. Może ona migotać od czasu do czasu, ale zaszczepię w was energię dla podtrzymania tego płomienia. Wy, Moje Dzieci Światła, zwyciężycie ciemność, ale musicie trzymać się razem, by jako jedność walczyć z antychrystem.

Szatan nie może wygrać, bo to jest niemożliwe

Zawsze rozumiejcie ten ważny fakt: on, oszust, nie może wygrać i nie wygra, bo to jest niemożliwe. Dlatego zawsze musicie przyjąć, że Moje Światło i Mojego Przedwiecznego Ojca, nigdy się nie zmniejszy. Gdyż to nie jest światło, które zgaśnie. Ale jest to ciemność, która przyciągnie te biedne dusze, zwabione w jej kierunku. Te biedne, wprowadzone w błąd Dzieci są w Moim Sercu i znaczą dla Mnie tak samo wiele, jak wy. Wy, Moje Dzieci, jak w każdej rodzinie musicie się troszczyć o upartych braci i siostry. Nie ważne jak ciężkie są ich grzechy, nie osądzajcie ich nigdy. Przyprowadźcie ich z powrotem do Mnie. Rozmawiajcie z nimi. Módlcie się o Moje Boże Miłosierdzie dla nich. W ten sposób, w chwili śmierci, mogą być uratowani z sideł złego.

Wołajcie teraz wszędzie. Przypominajcie wszystkim Prawdę. Ignorujcie jakiekolwiek zaczepki. Ale gdy wyjaśniacie Moim Dzieciom, jak bardzo je kocham, nie narzucajcie im swoich poglądów. Zamiast tego, po prostu wyjaśniajcie, że zostały one stworzone przez Boga Ojca. Powiedzcie im, że posłał Mnie, Swego Jedynego Syna, aby je uratować. Aby dać im szansę na życie Wiecznym Życiem. Następnie powiedzcie im, że ich kocham, i że idę z każdym z nich w każdej minucie dnia.

Nawet wtedy, gdy jestem świadkiem ich odrzucenia i zła czynionego innym, jestem nadal tutaj, obok nich, mając nadzieję, że zwrócą się do Mnie i poproszą Mnie o pomoc. Bo gdy tak uczynią, obejmę ich ze łzami radości i ulgi. Pomóżcie Mi uratować te cenne dusze. Nie pozwólcie oszustowi odebrać ich Mnie. One są waszą rodziną. Moją rodziną. Jesteśmy Jednym. Nawet jedna zgubiona dusza, jest tą jedną za dużo.

Dziękuję Moje ukochane Dzieci na całym świecie. Wiedzcie, że poprzez Ducha Świętego jestem teraz z wami o wiele silniej obecny, niż w jakimkolwiek innym momencie historii. Trzymajcie Mnie za rękę i chodźcie ze Mną do Nowego Raju na Ziemi, który będzie waszym wspaniałym domem w przyszłości.

Wasz ukochany Zbawiciel, Jezus Chrystus, Król Miłosierdzia

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Przesłanie miłości do wszystkich Moich wyznawców została wyłączona
%d blogerów lubi to: