Ręka Mojego przedwiecznego Ojca spadnie teraz na ten niewdzięczny i zaślepiony świat


Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymał wizjonerka z Europy, który  otrzymuje przesłania  od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.58 z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano poniedziałek kwiecień 4, 2011 o godz. 19:00

Moja najukochańsza córko czas teraz nie jest po naszej stronie.  Popychaj te Orędzia jak najdalej w teren jak tylko możesz.  Czas ostrzeżenia jest bardzo bliski.  Powiedz Moim wiernym, aby z swojej wiary we Mnie pomogli nawracać niewierzących by przygotować ich do Ostrzeżenia.

Moja córko podczas ciągłego niedowierzania tym przekazom tracisz drogocenny czas.  Czas jest niedostępny

Dla moich umiłowanych dusz pragnących wybawienia.  Grzech Moja córko jest nieokiełznany i rozprzestrzenia się jak wirus w każdym zakątku świata.  Jest wszędzie.  Dręczy on dobre dusze jak również te, które są stracone dla Mnie.  Grzech musi być powstrzymany.  Modlitwa i rozpowszechnianie Słowa Mojego pomoże.  Powiedz Moim wiernym jak szatan zakaża ludzkość.   Jest on nie tylko obecny w światowym chaosie, ale również zakaża tych, którzy wierzą ze działają w imię sprawiedliwości.

Zbawiajcie dusze teraz odmawiając Koronkę do Mojego Miłosierdzia.  Rozpowszechniajcie ta modlitwę w trybie pilnym. Symptom paniki, horroru, niepokoju, oraz zajadła nienawiść są rozpowszechniane w świecie i głęboko odczuwane przeze Mnie Zbawiciela ludzkości ciągle wylewającego łzy za te stracone dusze.   

Czyż ludzkość nie jest wstanie nie dostrzec nienawiści do siebie w każdym narożniku?   Czyż oni nie wiedza ze to jest szatan, zwodziciel w swoim działaniu?  Podczas gdy piekielna nienawiść i chorobliwe okrucieństwo rozprzestrzeniają się jak dziki pożar tak tez ręka Mojego Ojca Przedwiecznego spadnie na ten niewdzięczny i zaślepiony świat. 

Bitwa wybawiania dusz rozpoczęła się.

 Bitwa wybawiania dusz rozpoczęła się. Módlcie się gorąco za siebie i za wasze rodziny.   Ponieważ wiele niewinnych dusz zostanie objęta tym kataklizmem.  Nie bójcie się, ponieważ wszyscy wierzący we Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca będą zbawieni.  Gdyby Mój Przedwieczny Ojciec nie interweniował teraz to ludzkość by wszczęła ludobójstwo na taka skale ze ludzkość świata by była zmniejszona w znacznym stopniu.

 Boże Miłosierdzie

 Trwajcie przy swojej wierze wszyscy, bo bez wiary wasze cierpienia będą trudne do przetrwania.  Chwalcie Mojego Ojca za podarowanie Mi daru Bożego Miłosierdzia.  Moje Miłosierdzie nie ma granic i to będzie udowodnione wam wszystkim.  Ten ocean czystej i nierozcieńczonej miłości zostanie wylany na wszystkie Moje dzieci by pomóc wybawić je od nienawiści i zła, które są rozsiewane przez złego.  Obmyjcie teraz wasze dusze  w Mojej Miłości, ponieważ czas jest bliski.

 Pamiętajcie ze kocham was wszystkich.  Dar Mojego miłosierdzia jest dla wszystkich również dla tych z ciężkimi grzechami.  Otrzymają oni szanse na skruchę. By pokonać szatana.  By włączyć się do Mojego zawsze Miłosiernego Królestwa, które przyjdzie.

 Patrzcie w stronę Nieba.  Pozwólcie Mi trzymać i objąć was.

Wasz kochający Zbawiciel, zawsze Miłosierny Sędzia

Jezus Chrystus

Tłumaczył: Julian

 

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Ręka Mojego przedwiecznego Ojca spadnie teraz na ten niewdzięczny i zaślepiony świat została wyłączona
%d blogerów lubi to: