Moi wyznawcy muszą wykazać odwagę, by przygotować innych na Ostrzeżenie


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.116  z serii Ostrzeżenie.

Wtorek 14 czerwca 2011, godz.19.00

Moja ukochana Córko, wiele pracy musi być wykonane przez Moich wyznawców, by powiedzieć ludziom, czego muszą się spodziewać podczas Ostrzeżenia.

Podajcie im szczegóły z wyprzedzeniem tak, że gdy zobaczą jak rozbłyśnie czerwone niebo, odbicie Mojego Wielkiego Miłosierdzia, będą wiedzieć, że nie ma się czego bać. Zamiast tego muszą się cieszyć, gdyż tutaj nareszcie dla wielu Moich Dzieci na całym świecie będzie dowód, którego szukali przez całe swoje życie.

Wielka radość wśród Moich Dzieci jest tym, czego pragnę, a nie łzy smutku. Kiedy zobaczycie Mój Krzyż, wszyscy poznacie pasję Mojej Miłości do was wszystkich.

Wielu będzie ronić łzy wielkiej radości, gdyż będą wiedzieć, że mam przyjść dla napełnienia ich dusz Łaską Zbawienia. Inni, którzy mnie nie znają, będą się bać, gdyż prawdziwa świadomość powagi ich grzechów stanie się oczywista.

Wzywam Moich wyznawców wszędzie, aby pokazali wielką odwagą, mówiąc Moim Dzieciom, że nie muszą się obawiać, gdy będą świadkami tej spektakularnej Boskiej manifestacji Mojego Wielkiego Miłosierdzie dla ludzkości. Przynieście je z powrotem do mojej owczarni poprzez ich przygotowanie. Jeśli nie będą słuchać, módlcie się za nie.

Wasz Wieczny Zbawiciel i Odkupiciel ludzkości

Jezus Chrystus

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , , . Możliwość komentowania Moi wyznawcy muszą wykazać odwagę, by przygotować innych na Ostrzeżenie została wyłączona
%d blogerów lubi to: