Ostrzeżenie dla tych, którzy biorą udział w kulcie szatana


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.101  z serii Ostrzeżenie.

Poniedziałek, 30 maj 2011, godz.22.00

Moja Córko, stajesz się teraz coraz silniejsza i przez twoje posłuszeństwo Mojej Świętej Woli możesz teraz ostrzegać świat przed tym, co jeszcze nastąpi.

Gdy mówię o grzechu, nie ujawniałem haniebnych grzechów, które są popełniane, i które nawet zatwardziałym grzesznikom trudno byłoby sobie wyobrazić. Obrzydliwe praktyki, dokonywane za zamkniętymi drzwiami przez tzw. wyrafinowane zachodnie społeczeństwa, wstrząsnęłyby wami aż do szpiku kości.

Okrutne bestialstwa, gdzie w hołdzie szatanowi rytualnie mordowane są dzieci, to rzeczywistość w dzisiejszym świecie. Ale to tylko niektóre ze skrajnie złych czynów, które popełnione zostały przez człowieka pod wpływem szatana. Jeśli idziecie tak daleko, Moje Dzieci, to będzie niemożliwe, aby do Mnie wrócić. Inne czyny, które łamią Moje Serce, to fizyczna przemoc, szczególnie wobec młodych, niewinnych dzieci.

Pozwólcie Mi uzmysłowić wam rodzaj grzechów, które wielu z was sprawiłyby wielką udrękę, gdybym opisał je w szczegółach. Wyznawcy szatana, ze względu na ich kult, są bezlitośni w traktowaniu człowieka, dla którego nie mają szacunku. Ofiary, w tym ofiary składane z ludzi, bluźnierstwa i przekleństwa, akty profanacji Mnie, Mojego Przedwiecznego Ojca i Mojej Ukochanej Matki – są to regularne rytuały. Tak niewiele wstydu mają ci wyznawcy szatana, że swój brak szacunku afiszują publicznie poprzez muzykę, kino, telewizję i sztukę.

Winni takich świętokradztw, stoicie przed wiecznym potępieniem w piekle, gdzie będziecie się palić na wieki.

Jest to jedno z ostatnich ostrzeżeń, które otrzymacie ode Mnie, waszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Jest to również Moja końcowa prośba do was, ratujcie się póki możecie.

Ja, Jezus Chrystus, nie robię żadnych próżnych gróźb. Zrobię wszystko, aby was uratować. Ale od pewnego punktu nie ma nic, co mógłbym zrobić, aby zatrzymać was w poszukiwaniu fałszywego pocieszenia, które jak myślicie, zaoferowane będzie przez złego. Zrzućcie kajdany szatana, które was krępują i uciekajcie teraz do Mnie. Uratuję was, ale musicie Mnie poprosić o przebaczenie wtedy, gdy jeszcze żyjecie.

Pamiętajcie, że to jest wasz wybór. Niebo albo piekło. Wybieracie, gdy wciąż jeszcze żyjecie na Tej ziemi,  ponieważ nie będzie to dla was możliwe przy przejściu do następnego życia.

Wasz zawsze cierpliwy i kochający Jezus Chrystus

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , , . Możliwość komentowania Ostrzeżenie dla tych, którzy biorą udział w kulcie szatana została wyłączona
%d blogerów lubi to: