Orędzie Dziewicy Maryi odnośnie Jej zagubionych dzieci


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.108  z serii Ostrzeżenie.

Wtorek, 7 czerwca 2011, godz.14.45

Moje dziecko, kilka ostatnich dni nie było łatwych. Jeśli jesteś posłuszna Mojemu Synowi, jest to wszystko co się liczy. Proszę nie pozwól, aby na tym etapie wkradły się do twojego serca wątpliwości lub obawy, bo jeśli tak się dzieje oznacza to, że oszust pracuje.

Otwórz swoje serce, aby umożliwić Łaskom wlanie się do twej duszy, tak byś mogła zbliżyć się do Mojego Drogiego Syna. Teraz jesteś blisko twojej Błogosławionej Matki, która cały czas wspiera cię i prowadzi. Ta część misji jest trudna do zniesienia, ale pamiętaj, że praca dla Mojego Syna nie jest łatwa. Staniesz się silniejsza, mimo swojego wahania, gdyż wciąż przestrzegasz Jego instrukcji; i to jest dobre.

Módlcie się teraz wszędzie za wszystkie Moje zagubione dzieci, gdyż brak im miłości, prawdziwej Miłości, którą oferuje im Mój Syn. Ta Miłość jest ich Zbawieniem. Ofiarujcie wiec proszę wszystkie wasze modlitwy za te biedne zagubione dusze.

Idź teraz w pokoju i czyń nadal wszystko, o co prosi przez cały czas Mój Syn.

Twoja Błogosławiona Matka

Maria, Królowa Nieba

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Orędzie Dziewicy Maryi odnośnie Jej zagubionych dzieci została wyłączona
%d blogerów lubi to: