Miłość jest drogą do Zbawienia


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.45  z serii Ostrzeżenie.

Otrzymane 5 Lutego 2011, godz 11.50

Moja ukochana córko, otrzymałaś dziś specjalne łaski, abyś mogła zbliżyć się bardziej do Mnie. Bo tylko poprzez bycie blisko Mnie będziesz w stanie doświadczyć pokoju, miłości i radości w sercu. Tylko przez modlitwę i uchwycenie się Mnie pomimo swoich kłopotów pozostaniesz w jedności ze Mną. Kiedy poddajesz się Mnie i pokładasz ufność we Mnie, wtedy możesz zrozumieć miłość, jaką mam ku tobie w Moim Sercu. I kiedy tak uczynisz, twoja miłość ku Mnie wzrasta. Tylko jeżeli oddasz Mi swoje troski i powierzysz je w Moje dłonie, będą one przezwyciężone.

Tylko kochajac Mnie, możesz okazywać miłość innym. Tylko poprzez miłość będziesz pobłogosławiona darem patrzenia na innych poprzez Moje Serce, które jest pełne miłości i współczucia.

Tylko kiedy okazujesz Mi prawdziwą miłość twoje życie się zmienia, a radość wypełnia codzienne życie. Nigdy się nie lękajcie, Moje kochane dzieci. To wszystko jest dla was pod dostatkiem, jeżeli tylko poprosicie o to. Kiedy otrzymacie tę miłość, nie zatrzymujcie jej dla siebie. Zanoście ją wszędzie, tak aby wszyscy, zwłaszcza dusze letnie mogły zaprosić Mnie do siebie. To jedyna droga do zbawienia.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

Tłumaczył: Krzysiek

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , , . Możliwość komentowania Miłość jest drogą do Zbawienia została wyłączona
%d blogerów lubi to: