Publikuj Moje orędzia na całym świecie


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.47  z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano w Poniedziałek 7 Lutego 2011, godz 22.00

Moja córko, czułaś się trochę zagubiona i teraz prosisz o siłę, pewność i odwagę, aby wykonywać Moje polecenia. To jest dobre. Daj Mi swój czas, jak prosi Moja Ukochana Matka, ponieważ twoja dusza musi pozostać czysta, kiedy przekazujesz Moje słowo.

Muszę Cię teraz prosić, abyś zaczęła publikować Moje cenne Ostrzeżenie, dar dla każdego pojedynczego człowieka na ziemi. Ludzie muszą poznać szczegóły do końca lutego, w internecie i na całym świecie. Pośpiesz się, dziecko, zrób co ma być zrobione, tak aby jak najwięcej ludzi miało szansę usłyszenia tego. Daj swój czas, Moja ukochana córko, bo jest to pilne. Ta prośba nie ma na celu cię strwożyć. Jest po to, aby podkreślić pilność tego, tak aby jak nawięcej osób było przygotowanych. Wtedy mogą szukać nawrócenia, kiedy ich grzechy zostaną przed nimi odsłonięte.

Odniosą wielką korzyść, jeżeli się przygotują. Dzięki tym fragmentom pisma będą mogli przetrwać Ostrzeżenie. Wtedy staną się czyści i otrzymają błogosławieństwa, które pomogą im przejść próby, które nadejdą.

Przyjmij ten dar, Moja córko. Nie bądź zatrwożona czy rozczarowana. To jest dar dla ludzkości. Twoje przyjęcie tego wezwania znaczyło, że będziesz cierpieć, ale nie w sposób, w jaki oczekiwałaś. Twoje cierpienie wynika z pokus. Twoje wątpliwości zatrzymują pokój i radość, którą miałabyś, gdybyś pozwoliła Mi poprowadzić cię. Jest czas, Moja córko, abyś oddała Mi siebie zupełnie. Ofiaruj Mi swoją wolną wolę w darze, a otrzymasz największy i najcenniejszy z darów. Pokój, radość i olbrzymią miłość ku Mnie w całym swoim jestestwie. Chodź teraz Moja córko. Bądź Moja. Zjednocz się ze Mną ostatecznie. Oddaj Mi całą swoją miłosć, wszystkie cierpienia i troski. Po prostu zostaw je. Wtedy i tylko wtedy będziesz naprawdę wolna i beztroska.

To dzieło wymaga sił, Moja córko. Nie jesteś tylko tym, co określasz jako bycie wizjonerem. Daję ci dar proroctwa. Dlaczego? Bo ty, Mój cenny proroku będziesz mieć wielki udział w szerzeniu dobrej nowiny całemu swiatu, na temat Mojego Powtórnego Przyjścia, kiedy powrócę na ziemię.

Wiem, że to może być dla ciebie szokiem, ale jesteś przygotowywana do tej roli od bardzo długiego czasu, tylko, że ty tego nie wiesz. Aby pomóc ci w tym zadaniu, przydzieliłem ci do pomocy wielu świętych, włączając Św. Benedykta, Św. Augustyna, Św Papieża Jana Pawła, Św. Faustynę, Św. Malachiasza i Św. Teresę z Avila. Innych wymienię innym razem. Wszyscy wspierają cię w tym zadaniu, które jest jednym z najważniejszych, danych ludzkości w tym kluczowym momencie dziejów.

Nie lękaj się, Moja córko. Jesteś o wiele więcej niż w stanie podołać temu zadaniu. Dlaczego uważasz, że wymagam takiej dyscypliny od Ciebie. Nadal jesteś na drodze swojego duchowego rozwoju, ale to przyjdzie z czasem. Nadal będę mówił z tobą prywatnie, a w międzyczasie pierwszy tom orędzi zostanie upubliczniony. Kocham cię, Moja córko. Wiem, że ty Mnie kochasz. Wiem, że to jest bardzo ciężkie dla ciebie, z całym natłokiem różnych spraw. Ale wytrwasz i będziesz róść w siłę. Twoja energia i szybkie tempo myślenia zapewniają, że ta ważna seria orędzi rozchodzi się do wszystkich dzieci, wszędzie, we wszystkich krajach.

To tyle na teraz. Dziękuję za poświęcony czas na medytację i odpowiedź Mi tego wieczoru.

Twój Kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

Tłumaczył: Krzysiek

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Publikuj Moje orędzia na całym świecie została wyłączona
%d blogerów lubi to: