Okrucieństwa Mojego Ukrzyżowania nie zostały ujawnione ludzkości w sposób, w jaki powinne być


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.81  z serii Ostrzeżenie.

Otrzymano Sobota 7 maja 2011 o godz. 9. 50

 Moja ukochana córko musisz teraz wziąć Moj krzyż i pomóc Mi go nieść po drodze, która wyznaczyłem dla ciebie. Moja droga córko jak wiele musiałaś wycierpieć w tych ostatnich tygodniach. Zezwoliłem na nie, aby przybliżyły cię one do Mojego serca.

 Wiele dusz zostało wezwanych do rozpowszechniania Moich orędzi w świecie. Ich, jakość i wnikliwość będzie zależna tylko od dobrowolne oczyszczanie ze strony tych dusz. Mówiąc inaczej, jeśli dusza, która wybrałem do rozpowszechniania Moich orędzi jest czysta, wtenczas ich efekt będzie większy. Będą one wywierać trwalsze wrażenia na duszach. Będą one pełne miłosierdzia równocześnie będą ukazywać zgrubnie Moje nauczanie.

 Nie mam casu na subtelności i oczekiwania człowieka, który sobie zastrzega odbieranie Moich słów w określony sposób, najlepiej w niewymownej wersji. Nawet Moja męka Krzyżowa i okrucieństwa dokonywane przez człowieka w Moim Ukrzyżowaniu nie zostały ukazane światu w sposób, w jaki one powinne były być. Tak niewielu z was moje dzieci, rozumie przerażające traktowanie Mnie waszego Miłosiernego Zbawiciela ręką człowieka. To dzisiejsze traktowanie Mnie, gdzie jestem wykpiony, wyśmiewany, przeklinany, ignorowany, te nadużycia są nadal widoczne. Moja śmierć utorowała drogę zbawienia dla waszych dusz od wiecznego potępienia. Jest to nadal aktualny stan. Nie odrzucajcie daru zbawienia, ponieważ bez zaakceptowania prawdy nie zostaniecie zbawieni.

 Słuchajcie. Ja jestem prawda. Jestem kluczem do waszego zbawienia. Nawet, gdy zwrócicie się do Mnie i poprosicie o odkupienie, pomimo ze Mnie ignorowaliście, zaprzeczaliście Moja naukę i prawdziwość Mojego istnienia. Nigdy nie jest za późno by zwrócić się do Mnie z prośbą o podanie wam ręki i o zaprowadzenie was do Królestwa Mego Ojca Niebieskiego. Ale to tylko możecie zrobić, podczas gdy jeszcze żyjecie tu na ziemi. Jest to wasza jedyna szansa by otrzymać życie wieczne.  Na co będzie już za późno po śmierci.

  Wasz Ukochany Miłosierny Zbawiciel

Tłumaczył: Julian

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Okrucieństwa Mojego Ukrzyżowania nie zostały ujawnione ludzkości w sposób, w jaki powinne być została wyłączona
%d blogerów lubi to: