Przesłanie od Maryi Dziewicy dotyczące wstawiennictwa Świętych


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.83  z serii Ostrzeżenie.

Otrzymane Środa 11 maja 2011 o godz. 22.30.

Moje dziecko obecnie coraz bardziej się przybliżasz do Najdroższego Serca Mojego Syna. Twoje podróżowanie jest trudne i w dodatku miało miejsce w ciągu krótkiego okresu czasu. Było to z nakazu Boga Ojca, który wysłał Mnie by ci przekazać o twoim wezwaniu do wykonania tego dzieła. Twoja odpowiedź była natychmiastowa. Nigdy się nie wahałaś. Jest to wynikiem twojej mocnej miłości, jaka masz dla Mnie Twojej Błogosławionej Matki. Ja cię ochraniałam i nakłaniałam do tego specjalnego wezwania. Proszę zwracaj się do Mnie twojej Ukochanej Matki z prośbą o opiekę na każdy dzień. Wszyscy Święci zawsze idą z tobą, ale ty o tym nie wiesz. Musisz wzywać Świętego Benedykta, Świętego Józefa, Świętego Jana Ewangelistę, Świętego Augustyna i Świętego Michała Archanioła by udzielali ci wsparcia, którego będziesz potrzebować. Jesteś teraz znacznie silniejsza Moje dziecko tak ze zaczynasz się zastanawiać, dlaczego. Jest z powodu twojego całkowitego posłuszeństwa Mojemu Ukochanemu Synowi, od Którego teraz odbierasz potrzebne ci Łask do specjalnej Boskiej Misji, dla której zostałaś wybrana.

 Modlenie się codziennie na Moim Najświętszym Różańcu jest bardzo ważne, ponieważ będzie cię chronił od złego. Święty Benedykt został ci przeznaczony na cały czas by cię chronić przed atakami zwodziciela. To jest, dlatego te najgorsze duchy trzymały się daleko od ciebie. Módlcie się do Niego codziennie Moje dziecko i pros o Jego nieustanna ochronę.

 Zaakceptuj cierpienia żądane od ciebie przez Mojego Najdroższego Syna, Jezusa Chrystusa, ponieważ to zbawi niezliczone rzesze dusz. Twój specjalny dar, oddania twojej wolnej woli Jemu, ochroni miliony dusz przed wejściem do ognia piekielnego. Zapamiętaj, co twoje cierpienia osiągają i jaka radość przynoszą Najświętszemu Sercu Mojego Syna.

 Rozkoszujesz się teraz specjalnym darem bycia zjednoczona z Moim Synem. Im bardziej całkowicie oddasz się Jemu okażesz pokorę, i dokonasz dalszych ofiar, tym bardziej będą Mu pomocne w tym dziele, które jest tak ważne dla Niego.

 Bądź wdzięczna Moje dziecko ze zostałaś wezwana do tego Świętego Dzielą, przez które miliony dusz może zostać zbawione.

 Przybliż się teraz, do Mojego Serca i pozwól Mi trzymać cię blisko Mojego Syna. Ja będę cię chronić i strzec przez cały czas.

Wasza Ukochana Matka Królowa Pokoju

Tłumaczył: Julian

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Przesłanie od Maryi Dziewicy dotyczące wstawiennictwa Świętych została wyłączona
%d blogerów lubi to: