Proroctwo z Garabandal będzie się teraz stawać rzeczywistością


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.103  z serii Ostrzeżenie.

Wtorek 31 maja 2011, godz.15.30

Moja droga, ukochana Córko, przeszliśmy tak długą drogę w tak krótkim czasie. Był tego powód. Do tego przez cały czas było potrzebne, by przekazywać Moje Najświętsze Słowa w świecie głodnym Mojej Miłości.

Oni jeszcze nie słuchają. Ponieważ nie chcą wiedzieć. Podczas, gdy wielu z moich lojalnych zwolenników jest teraz świadomych nadchodzących zmian, tak wielu nie ma w ogóle żadnego zainteresowania dla ostrzeżeń, danych do tej pory dla świata, przez Moją Ukochaną Matkę. Proroctwa podane w Garabandal będą się teraz stawać rzeczywistością. Przygotowujcie się teraz na to Wydarzenie, pozostało wam tylko kilka miesięcy na przygotowanie waszych dusz.

Proszę nie bój się Moja Córko, bo wiem, że wydarzenia te zasmucały cię, gdyż myślisz o przyszłości swoich dzieci. Ostrzeżenie zmieni wszystko; ale przedstawi rozwidlenie dróg. Ludzkość, gdy zostanie obudzona dla Prawdy o istnieniu Boga, wybierze następnie z własnej wolnej woli jedną z dwóch ścieżek. Drogę zbawienia. Albo drogę potępienia.

Kara zetrze wiele ze świata

Módlcie się mocno, by człowiek wybrał tą pierwszą. Bo jeśli nie uczyni tego, świat ucierpi najpoważniejszą karę, a znaczna jego część będzie starta. Dlaczego Moje Dzieci chciałyby tego? Jednak z powodu grzechu, człowiek postanawia niestety zignorować Moją Obietnicę i iść drogą oszusta. Powiedziałem wam, że nie podam wam daty Ostrzeżenia, która jest znana tylko kilku wybranym duszom. Bo jeśli Ta data byłaby podana publicznie, to ludzie skłanialiby się do szukania zbawienia z poczucia fałszywej pokory. Zaufajcie mi. Wszystko będzie dobrze, Dzieci. Jesteście błogosławione, aby otrzymać ten Cudowny Dar Objawienia. Świat będzie teraz wydawał się cichszy i nieco niezwykły w nadchodzących miesiącach poprzedzających Ostrzeżenie. Gdy się to wydarzy, choć będzie na niebie wizualnie spektakularne, tak spokojne będzie to Mistyczne Doświadczenie, że będziecie bardziej przygotowani do tego cichego spotkania z waszym własnym sumieniem.

Pamiętajcie, im więcej ludzi uprzedzonych będzie o Tym Wydarzeniu, tym więcej dusz zostanie uratowanych. Módlcie się, módlcie o Moje Boskie Miłosierdzie dla tych dusz, które umrą podczas Ostrzeżenia. One potrzebują waszych modlitw.

Wasz kochający Zbawiciel

Jezus Chrystus

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Proroctwo z Garabandal będzie się teraz stawać rzeczywistością została wyłączona
%d blogerów lubi to: