Przesłanie do agnostyków i ateistów


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.13  z serii Ostrzeżenie.

Otrzymane w Czwartek 18, Listopada 2010, godz 21.00

Dla tych co twierdzą, że nie wierzą we Mnie mam następujące słowa. Zadajcie sobie pytanie: czy pamiętacie czas, kiedy naprawdę wierzyliście w Boga, powróćcie myślami do czasu kiedy byliście dziećmi. Nieważne jakiego wyznania byli wasi rodzice. Czy wierzyliście wtedy? Co się zmieniło? Czy to był wpływ innych, że przestaliście wierzyć? Czy powiedzieli wam, że jest racjonalne wytłumaczenie waszego istnienia?

Od samego początku trudno jest zaakceptować Moim dzieciom fakt, że istnieje jeszcze inny rodzaj egzystencji niż ten. Ale popatrzcie na te wszystkie cuda stworzenia, jakie dokonuje Mój Przedwieczny Ojciec: słońce, księżyc, morze, rzeki, rośliny, zwierzęta i odpowiedźcie skąd to wszystko pochodzi? Czy naprawdę wierzycie, że to ewoluowało z jakiejś podrzędnej formy życia? Uważajcie na kłamstwa, rozsiewane przez tak zwane wróżki, które istnieją w ruchu New Age. Są prowadzeni do tego, w co wierzą, że jest prawdą, w ekscytujące życie obiecywane im w nowej erze. Ta era, w której wierzenie są oni naprowadzani, to Nowy Raj-wizja Ziemi jako chwalebnego centrum wszechświata, kontrolowanego przez człowieka. To fałszywa doktryna. Wielu ludzi, nawet wierzących w Boga daje się uwieść tej wizji i mylą ją z Bożą doktryną Nowych Niebios i Nowej Ziemi.

Są prowadzeni przez demony. Jedni to wiedzą, inni nie. Módlcie się, aby poznali prawdę, aby nie kroczyli tą błędną ścieżką, prowadzącą do nikąd.

Ateistom mówię: kocham was bez względu na to jak mnie obrażacie. W waszych wysiłkach, aby wszystko wyjaśniać rozumowo  widać po prostu inny rodzaj wiary-wiary w to, że człowiek ma wszystko pod kontrolą. Tak nie jest. Moje kochane dzieci, o które walczę są zachęcane aby podążać za szatanem, zwodzicielem i wrogiem ludzkości. Zapytajcie ateistę, który robi wszystko, aby piętnować wiarę w Boga, dlaczego to robi?

Czy nie wystarzy, aby po prostu nie wierzyć we Mnie? Dlaczego ci ludzie kłamią? Wiele grup ateistów ma swoje agendy, służące do sprowadzania Moich dzieci na złą drogę. Ich wiara, że Ja nie istnieję to po prostu  inny rodzaj religii. Religii, która wychwala potęgę rozumu, inteligencję i pychę. Naśladują w tym szatana. W swojej ślepocie podążają za innym rodzajem wiary-uwielbieniem Ciemności, gdzie nie istnieje miłość.

Tak zapalczywi, tak dumni ze swych przekonań są ateiści, że nie rozumieją, że ich postawa to religia-religia Kusiciela, który śmieje się z ich głupoty.

Ateiści, posłuchajcie Mnie ostatni raz. Powróccie do czytania Pisma Św. Popatrzcie na Księgę Jana i rozważcie tę prawdę, która się teraz realizuje. Nie wydaje się wam to prawdą, skoro jesteście świadkami tych zdarzeń dzień po dniu?

Czy nie widzicie, że Moje słowo, Moje proroctwo przepowiedzane dawno temu może być prawdą? Otwórzcie oczy i powiedźcie mi jeszcze raz:

„Boże, jeżeli naprawdę istniejesz, daj mi znak swojej miłości. Otwórz moje serce na Twoje prowadzenie. Jeżeli jesteś, daj mi odczuć Twoją miłość, abym poznał prawdę. Módl się za mnie.”

Wzywam was i jeszcze raz wam powtarzam. Miłość nie jest wytworem człowieka. Nie zobaczysz tego, ale możesz to odczuć. Miłość pochodzi od Przedwiecznego Ojca, to dar dla ludzkości. Nie pochodzi od ciemności. Ciemność jaką odczuwacie jest pozbawiona miłości. Bez prawdziwej miłości nie możecie poczuć ani zobaczyć światła.  Ani przyszłości . Ja jestem Światłem, Ja jestem przyszłością. Wciąż przynoszę wam życie i chwałę. Zwróćcie się do Mnie o pomoc. Zróbcie to, a Ja odpowiem i obejmę was Moimi ramionami.

Moje łzy radości ocalą was, odkąd staniecie się na nowo Moimi ukochanymi dziećmi. Przyjdźcie do Mnie teraz, a spotkamy się w Niebie.

Wasz Kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

Tłumaczył: Krzysiek

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Przesłanie do agnostyków i ateistów została wyłączona
%d blogerów lubi to: