Módlcie się za tych, którzy powodują ból.


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.56  z serii Ostrzeżenie.

Poniedziałek 21 marca 2011 godz.23.00

 Moja ukochana Córko, dziś wieczór czujesz pokój, jakiego nie czułaś przez tak długi czas. Moja Córko, byłaś dręczona przez oszusta, a poprzez Łaski, które ode Mnie uzyskałaś, nie odczuwasz już skutków tych ataków.

Posłałem ci czystą duszę pełną Miłości, która pomoże poprowadzić ciebie. Będzie cię trzymać za rękę i prowadzić do Mnie i Prawdy. Teraz rozumiesz Moja ukochana Córko, co to znaczy cierpieć w Moje Imię. Teraz wiesz co to znaczy, być wyszydzanym w publicznych miejscach, wyśmiewanym za plecami, oskarżonym o złe czyny, których nie jest się winnym; a wszystko w Moje Imię. Ciesz się Moja Córko, gdyż oznacza to, że teraz zbliżasz się do Jedności ze Mną. Modlitwa, jak już w końcu rozumiesz, utrzymywać cię będzie w stanie łaski i pokoju.

Moja Córko, nie osądzaj tych, którzy powodują twój ból. Módl się za nich. Wybacz im. Ale ty już to zrobiłaś, czyż nie tak? Rozumiesz teraz Prawdę Mojej Nauki. Sprawię, że będziesz coraz silniejsza Moja Córko. Nie bój się. Jak już mówiłem, oszust nigdy nie ukradnie twojej duszy. Trzymam cię w Moich Ramionach i obiecuję, że gdybyś zbłądziła, zawsze przyciągnę cię do Mnie z powrotem.

Musisz teraz zdobywać siłę i odwagę, aby przekazywać Moje Boskie Orędzia dla ludzkości. Są one pilne. Wiesz, co należy robić. Wołaj Mnie do swojego serca w każdej minucie dnia. Kocham Cię Moja dzielna, droga Córko. Jestem dumny z ciebie za sposób, w jaki spokojnie bronisz Prawdy i nie odrzucasz tych Świętych Przekazów. Ponieważ teraz znasz Prawdę.

Wasz ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Tłumaczył: Chrisgi

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Módlcie się za tych, którzy powodują ból. została wyłączona
%d blogerów lubi to: