Brońcie prawa swoich dzieci do chrześcijańskiego wychowania.


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.72 z serii Ostrzeżenie.

Wielki Piątek 23 kwietnia 2011

Moja ukochana córko, dzisiaj jest czas dla wszystkich, którzy wierzą w Mękę na Krzyżu, aby pomogli nosić Go tak, by Moje Słowa mogły być jeszcze raz usłyszane na świecie. Przypomnij wszystkim, jak umarłem i dlaczego oznacza to Zbawienie. Twoim obowiązkiem jest informować teraz tych, którzy zgubili drogę do ponownego otwarcia swych serc dla Prawdy Mojej Nauki.

Powstańcie teraz i brońcie swojego prawa do bycia chrześcijanami. Chociaż oczekuję od was tolerancji – tam, gdzie należy respektować poglądy innych wyznań, nie obrażajcie Mnie nigdy, spychając wasze chrześcijaństwo na drugie miejsce. Jest to niebezpieczna doktryna, gdy tolerancja rozumiana jest fałszywie jako substytut Prawdy. Bądźcie otwarci dla innych wyznań i traktujcie równorzędnie swoich braci i siostry. Jednak nigdy nie czujcie się zmuszeni do odrzucenia na bok waszych przekonań lub wyparcia się prawa do chrześcijańskiego wychowania waszych dzieci. Wiele szkół prowadzonych przez chrześcijańskie organizacje ulega naciskom, by porzucić przywiązanie do Mnie. Wiele rządów próbuje przez nowe prawa blokować chrześcijaństwo i jego rozprzestrzenianie. Możecie jeszcze zauważyć, że inne niechrześcijańskie religie traktowane będą w mniej surowy sposób. Przeciwnie, dowolna inna religia tolerowana będzie lepiej niż chrześcijaństwo.

Walczcie o waszą wiarę teraz. Módlcie się o nawrócenie. Módlcie się, aby te rządy, które ograniczają wasze prawo bycia chrześcijanami, okazały więcej tolerancji. Zaniechanie stawiania oporu  spowoduje nastanie jałowego świata, gdzie mniej chrześcijan praktykować będzie swoją wiarę.

Weźcie Krzyż od dzisiaj i pokażcie przykład innym. Nigdy nie wstydźcie się Krzyża.

Wasz kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus, Syn Człowieczy

Tłumaczył: Chrisgi


Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Brońcie prawa swoich dzieci do chrześcijańskiego wychowania. została wyłączona
%d blogerów lubi to: