Obudźcie się dla Prawdy, zanim będzie za późno.


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.66 z serii Ostrzeżenie.

Piątek 15 kwietnia 2011 r., godz.22:00.
Moja ukochana córko, musisz powiedzieć światu, że Moja Święta Wola musi być przestrzegana, jeżeli ludzkość pragnie Wiecznego Życia. Świat ten, chociaż ma wiele do zaoferowania, nigdy nie zaspokoi waszego głodu. Gdyby nie było grzechów waszych pierwszych rodziców, Adama i Ewy, byłoby dla was możliwe, aby żyć w wiecznym szczęściu, bez przeszkód na drodze. Ponieważ Zwodziciel jest wszędzie, nie pozwoli, aby ktokolwiek z was zaplanował swoje życie ukierunkowane na Mnie.

Sprytny Kłamca będzie się ciągle starał sprawić, przy pomocy różnych środków pokusy, abyście wpadali w grzechy. Jednak będzie to dla niego bardzo trudne, gdy znajdziecie się w stanie Łaski, osiągniętym poprzez Spowiedź i Święte Sakramenty.

Szczególnie skuteczny przeciwko szatanowi jest Różaniec, ze względu na Moc, która dana była od Boga, Wiecznego Ojca,  Mojej Matce, Świętej Dziewicy. Posiada Ona ogromną władzę nad oszustem. Jest on wobec Niej bezsilny – i on o tym wie. Gdy pozwolicie Mojej Świętej Matce, aby prowadziła was do Łaski, wtedy może Ona w waszym imieniu interweniować, a wówczas będziecie odporni na wpływy szatana.

Gdy ludzie dziś, na tej ziemi, dążą do szczęścia i pokoju, to poszukują jakiejś tajemnej formuły.

Tracą przez to czas, by w swoim życiu zdobyć tajemnicę szczęścia, materialnych korzyści i pokoju. Wymyślają nowe sposoby, idee, które wszystkie pobudzane są poprzez plany stania się bogatymi.
Niezależnie od wszystkich przedstawianych argumentów, z których większość opiera się na sterowanym psychologicznie idealizmie, po prostu jest niemożliwe, abyście osiągnęli pokój i radość w waszym życiu, jeżeli nie uwierzycie w Boga, Wiecznego Ojca.

On jest Jedynym Ofiarodawcą życia. Jeśli nie zbliżycie się do Niego, pozostaniecie duchowo pustymi.

Tym z was, którzy spędzają wiele czasu próbując zaprzeczyć Mojemu istnieniu, mówię: Marnujecie  wasz czas ścigając złudzenia, które się nigdy nie potwierdzą. Wasz zawzięty sprzeciw dla uznania waszego Stwórcy, Najwyższej Istoty, która stworzyła ten świat, zaprowadzi was do otchłani wiecznej ciemności. Wielu ludzi jak wy, którzy w swoim życiu niezwykle długo zaprzeczali egzystencji Boga poprzez rozprzestrzenianie kłamstwa, że takiej Istoty jak Bóg Ojciec w ogóle nie mogło być, znajduje się teraz, niestety z własnego wyboru, w głębinach piekieł. Nie pozwólcie, by tak się stało z waszymi duszami, w piekle, gdzie tych, którzy tam trafiają cierpienie pali tak, jakby dotykało jeszcze żywych ciał.

Szatan śmieje się z waszej ignorancji. Gdy zaprzeczacie Bogu, zaprzeczacie też waszemu prawu do Wiecznego Szczęścia. Jest to, to samo wieczne szczęście, którego nieustannie szukacie na tym świecie. Ale ono nie może być zdobyte na Ziemi. Nie przeżywajcie nigdy swojego ziemskiego życia tak, jak gdyby to była jedyna część cyklu waszego istnienia, gdyż tak nie jest.

Wasza właściwa ojczyzna znajduje się w Raju ze Mną.

Wasz kochający Zbawiciel Jezus Chrystus

Tłumaczył: Chrisgi

Umieszczam również apel o oglądnięcie filmu jutro w TVP

W sobotę 14 maja w cyklu „Świat bez tajemnic”, o godzinie 16:50 TVP2 nada film „Eugenika – w imię postępu” Grzegorza Brauna,
a my… zasiądziemy przed telewizorami :)

Podajcie wiadomość dalej, bo film jest bardzo godny uwagi, mówiący o rzeczach, które dzieją się na naszych oczach, a o których sobie sprawy nie zdajemy!!!!

Eugenika stała się podwaliną do chorego podziału na ludzi lepszych i gorszych, do eksterminacji ludności różnych narodów podczas II wojny światowej, a dziś ukrywa się pod pojęciem: aborcja, eutanazja, tabletki antykoncepcyjne, a także in vitro.

Film opowiada o zapomnianych projektach ulepszania gatunku ludzkiego, które przed stu laty zrobiły zawrotną karierę w USA. I o tym, jak z pozoru niewinne postępowe teorie utorowały drogę ludobójczej praktyce reżimu narodowo-socjalistycznego w Niemczech. Mowa także o udziale Polaków w miĘdzynarodowym ruchu eugenicznym i o tym, dlaczego eugeniczne projekty inżynierii społecznej nie zostały ostatecznie w Polsce zalegalizowane.

Wychodząc od zapomnianej lub wstydliwie przemilczanej historii film trafia w samo centrum współczesnej kontrowersji wokół procedury zapłodnienia pozaustrojowego (tzw. in vitro). Głównym narratorem filmu jest amerykański badacz, Edwin Black, autor książki: Wojna przeciw słabym.

Grzegorz Braun ur. 1967, reżyser, publicysta, zdeklarowany monarchista; autor i współautor m.in. filmów dokumentalnych: Wielka ucieczka cenzora, Plusy dodatnie, plusy ujemne, TW Bolek, Defilada zwycięzców, Marsz wyzwolicieli, Towarzysz generał, oraz ponad tuzina filmów z cyklu Errata do biografii, który ostatnio zniknął z tzw. ramówki TVP1.

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , , , . Możliwość komentowania Obudźcie się dla Prawdy, zanim będzie za późno. została wyłączona
%d blogerów lubi to: