Ból, który Jezus cierpi dziś


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.31 z serii Ostrzeżenie.

Pozostałe orędzia tutaj

Otrzymane 21 grudnia 2010 o godz.2.40

Moja córko Cierpię strasznie za grzechy ludzkości i z powodu okrutnego odrzucania Mojego istnienia, które jest tak powszechne w świecie, że liczba wiernych, którzy odwracają się ode mnie wzrosła do niespotykanych rozmiarów.

Ból, cierpienie i umieranie są najbardziej dotkliwe, kiedy świat obchodzi Boże Narodzenie. 

The pain, suffering and agony is ever more pronounced as the world celebrates Christmas. I know in my heart, that while this is the most important Christian Feast that My teachings are now being proclaimed in the way they should..( to jedno zdanie nie przetłumaczone są z nim problemy)

Moja ukochana córko, musisz wytrwać w swoich cierpieniach, zarówno umysłu jak i duszy. Cierpienia te, przybliżają cię do Mojego Najświętszego Serca. Wytrwanie w tych próbach cierpienia pozwoli ci stać się jednym ze mną.

Moja córko módlcie się, módlcie się, módlcie się za pozostałe dusze, by ulżyły mi w tych strasznych cierpieniach, które znoszę. Oh, jeśli tylko mógłbym zbawiać dusze szybko i brać je czule w me ramiona, moje serce by się zagoiło. Ale wiele dusz nie chce przyjść do mnie. Trzeba ciężko pracować, aby ich przekonać o prawdzie, moja córko. Nigdy się nie poddawaj.

Jesteś pełna wątpliwości, ale wiem, że w głębi serca czujesz, że te orędzia Miłosierdzia, dla zbawienia dusz, naprawdę pochodzą ode mnie i od Mojego Przedwiecznego Ojca.

Wytrwaj, przyjmując cierpienie, bądź pokorna, cierpliwa i działaj z godnością, kiedy jesteś wystawiana na próbę dla imienia mojego.

Idź teraz z nowym zapałem, miłością i mocą, aby odzyskać dusze moich ukochanych dzieci.

Twój kochający cię Zbawiciel, Jezus Chrystus

Tłumaczył; 3pm

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , , . Możliwość komentowania Ból, który Jezus cierpi dziś została wyłączona
%d blogerów lubi to: