Świętowanie Bożego Narodzenia


Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

Orędzie nr.35 z serii Ostrzeżenie.

Pozostałe orędzia tutaj

Otrzymano we wtorek, 25 grudnia 2010 roku, o  godz. 12.30

Moja ukochana córko, dlaczego się wahasz? Czy nie wiesz, że codziennie jesteś prowadzona? W swoim sercu doskonale wiesz, że jedyne czego potrzebujesz to usiąść, otworzyć swoje serce a wkrótce usłyszysz Moje przesłanie. Ufaj mi. Poddaj się. Uwierz, że jeśli złożysz na mnie wszystkie swoje zmartwienia, obawy, pytania zabiorę je wszystkie od ciebie i odpowiem.

Musisz teraz odłożyć wszystko a zwrócić swą uwagę na te pilne objawienia dla całej ludzkości. Nie wolno Ci się wahać i odkładać  tej Świętej Pracy.

Słuchaj uważnie Moja ukochana córko. W czasie kiedy chrześcijanie na całym świecie składają hołd Mojemu Narodzeniu w Betlejem, wielu z nich oddaje go z szacunkiem ale bez miłości w swoim sercu. Mimo wszystko wielu z nich zbliża się do Mojego serca.

Inni będą  przytakiwać, uśmiechać sie i mówić o wadze I znaczeniu tego najważniejszego czasu, w którym  świętuje się  największy dar jakim kiedykolwiek od początku zostały obdarowane dzieci Mojego Ojca. Lecz kiedy Moje dzieci, Moi wierni naśladowcy świętują Boże Narodzenie, są oni rozpraszani przez pompę i tradycje związane z ziemskimi dobrami.

Ilu z chrześcijan wyjaśnia swoim dzieciom wagę Moich narodzin? Jak wielu z nich pamięta o pokorze Mojej umiłowanej Matki i  Jej oblubieńcu Świętym Józefie? Ilu z nich pamięta, że stałem się człowiekiem aby uratować ludzkość przed Piekłem?

Właśnie ta prosta wiadomość została zniekształcona przez stulecia i została zamaskowana rozrzutnością i zbytkiem. Pomimo to moi wierni chrześcijanie uznali ten czas za okres zastanowienia się nad ich wiernością do Mnie, ich Zbawiciela.

Proszę was, Moje dzieci, ponaglam was, abyście wykorzystali tą Ucztę do modlitwy za tych ludzi na świecie, którzy muszą sie przebudzić i zrozumieć, że mają oni dziedzictwo. Dla każdego z nich zostało przygotowane specjalne miejsce w  Królestwie Mojego Ojca, jeśli tylko zechcą je przyjąć.

Czas Wielkego Ostrzeżenia został ustalony

Tak bardzo  Moje dzieci są zajęte codziennymi  wiadomościami, które mogą mieć wpływ na ich życie ale nie mają żadnych konsekwencji w Przyszłym Życiu. Dzieci jest to czas dla was abyście przyglądnęli się swojemu sumieniu zanim nadejdzie Wielkie Ostrzeżenie, które poprzedza Moje Drugie Przyjście. Módlcie się swoimi własnymi słowami i proście o Boskie kierownictwo.

Czas Wielkiego Ostrzeżenia został juz postanowiony. Bądźcie czujni.

Wasz Boski Zbawiciel i Sprawiedliwy Sędzia Jezus Chrystus

Tłumaczyła: Dorota

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , , . Możliwość komentowania Świętowanie Bożego Narodzenia została wyłączona
%d blogerów lubi to: