Pierwsze Orędzie otrzymane od Naszego Zbawcy Jezusa Chrystusa


Orędzie nr.2

Pozostałe jeszcze nie wszystkie orędzia

Otrzymano we wtorek, 9go listopada 2010 o godz. 3.00 nad ranem

Uważaj bo zbliża się czas byś powiedziała światu, że sprawiedliwość spotka wszystkich tych, którzy mnie odrzucają. Moje miłosierdzie wobec tych, którzy podążają za prawdą Mojego cierpienia na krzyżu, nie zna granic.

Radość niech zstąpi na tych Moich wyznawców, którzy odrzucają pokusy, którym muszą codziennie stawiać czoła. Inni, ci którzy odwrócili się plecami do Mojego nauczania są ślepi  na obietnice złożone przeze mnie kiedy umarłem za ich grzechy na krzyżu.

Odczuwam dotkliwy ból i czuję się opuszczony z powodu porzucenia, którego doznaję od Moich ukochanych grzeszników dla których oddałem Moje ziemskie życie.

Obecnie ziemia pogrążona jest w ciemności. Oni, Moi naśladowcy, bardzo cierpią wraz ze Mna gdy są świadkami świata grzeszników, którzy nie tylko odwrócili sie plecami do Boga, Mojego Przedwiecznego Ojca, ale również do Mnie, który złożyłem ogromną ofiarę by ich ocalić od królestwa wiecznego potępienia.

Rozpaczam i płaczę gorzkimi łzami rozczarowania i żalu z powodu w jaki zostałem odrzucony po raz drugi. Ponaglam Moich wyznawców by się zgromadzili w tym momencie     rozpaczy na świecie. Muszą odrzucić swoją obojętność by modlić się i połączyć się ze Mną by pomóc tym duszom, które zostały skradzione przez Złego.

Ciągle jest czas by grzesznicy okazali żal za grzechy. Nie ma łatwego sposobu. To musi nastąpić z głębi serca. Wierzący, nie obawiajcie się wznieść waszych głosów i chórem głosić miłość, którą mam dla wszystkich.

Chrześcijan, Muzułmanów, Hindusów, Żydów jak również tych, których wierzenia wywodzą się z omylnego umysłu człowieka– wzywam was wszystkich jeden ostatni raz, byście otworzyli wasze oczy na prawdziwe słowo Boga. Boga, który posłał wam słowo poprzez proroków. Prawda została zapisana i udokumentowana w Świętym słowie Pisma Świętego, której żaden człowiek nie może poprawiać, zmieniać, lub próbować przeinaczać podług swojej własnej interpretacji. Jest tylko jeden Bóg. Odłóżcie więc swoją broń, otwórzcie oczy i podążajcie za Mną ku Życiu Wiecznemu.

Kocham was tak bardzo że oddałem Moje życie za was. Czy zapomnieliście? Przez Moje Boże Miłosierdzie błagam was wszystkich po raz ostatni, byście do Mnie powrócili. Przez Moje Miłosierdzie powracam na ziemię i próbuję wam pomóc, byście spojrzeli w głąb swoich serc i poszukali prawdy. Nie pozwólcie Zwodzicielowi ażeby was zniszczył. Dążcie do prawdy. Miłość– czysta miłość– jest drogą do Królestwa Mego Ojca.

Proszę was, proszę byście pamiętali o Bożym Miłosierdziu. Kocham każdego z was. Módlcie się teraz o przebaczenie wam waszych grzechów. Wyciągnijcie ręce i pozwólcie mi was prowadzić do Królestwa Mojego Ojca. Wracam na ziemię jak zostało to zapowiedziane. Ten czas zbliża się tak szybko, że wielu z was będzie nieprzygotowanych. Tak wielu będzie wstrząśniętych i znienacka zaskoczonych, że nie uwierzą że to się dzieje naprawdę. Nie pozostało teraz wiele czasu by Moi prorocy przygotowali ludzkość na to wielkie wydarzenie.

Wierzący, wołam do was wszystkich byście wzięli moje ostrzeżenie pod uwagę. Głoście prawdę. Ponaglajcie ludzi, by prosili o Moje miłosierdzie. Będę dążyć do tego, by ocalić każdą jedną duszę, która okaże żal za grzechy aż do jej ostatniego tchnienia.

Nie mogę i nie będę działać wbrew ich własnej woli. Upraszam was, byście słuchali i mieli wzgląd na Moje słowo. Kocham was wszystkich. Proszę was byście modlili się o nawrócenie przed Końcem Czasów, co prawie właśnie nastąpiło. Nie jest Moim zamiarem przestraszenie Moich wyznawców, ale błagam was teraz wszystkich, byście ratowali wszystkie dusze. Musicie przypominać wszystkim o tym jak pilne jest uwolnienie ich umysłów od pogoni za sprawami doczesnymi. Zamiast tego, dążcie do cnoty prostej pokory pozbawionej własnego ego oraz bałwochwalstwa.

Prości ludzie będą musieli wyznaczać szlak w głoszeniu prawdy o Moim Ponownym Przyjściu.

Z powodu szybko narastającej duchowej ciemności rozpowszechnianej przez ateizm i nagły wzrost kultu Szatana w smutnym i niewdzięcznym dzisiejszym świecie, to proste dusze,   prawdziwie wierzący będą musieli podjąć zadanie głoszenia prawdy.

Módlcie się za zbawienie ludzkości bo świat zmierza ku Wielkiemu Uciskowi*, jak zostało zapowiedziane w Piśmie Świętym. Będzie zależało od wolnej woli ludzkości czy są przygotowani by dążyć do żalu za grzechy. Nigdy nie powinni się obawiać. Moja miłość zawsze jest miłosierna.

Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus

*przypis od tłumacza; patrz Mt 24:21

Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd7 i nigdy nie będzie.

Tłumaczyła: Fanka Jezusa

JEZU MARYJO KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , , . Możliwość komentowania Pierwsze Orędzie otrzymane od Naszego Zbawcy Jezusa Chrystusa została wyłączona
%d blogerów lubi to: