Pierwsze orędzie od Dziewicy Maryji


Orędzie nr.1

Publikowane proroctwa dotyczą zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymała wizjonerka z Europy, który twierdzi że otrzymała 52 przesłania w czasie od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi  zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości  odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia  jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.  To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować.  Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga.  Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumią, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie.

Wszystkie te 52 orędzi będzie docelowo pod tym linkiem

Ostrzeżenie


Otrzymano w poniedziałek, 8go listopada 2010, o godz 15.30, po odmówieniu Różańca w Domu

(ogłaszająca przyszłe proroctwa, do dziś są otrzymywane przez wizjonerke, która wtedy nie miała pojęcia o co jest proszona)

“Moje dziecko masz odpowiedzialne zadanie do wykonania i nie możesz pozwolić by ktokolwiek cię zatrzymał. Prawda musi wyjść na jaw. Zostałaś wybrana do tego zadania. Moje dziecko, pozostań silna. Aby dokończyć tą pracę, szukaj prowadzenia u Boga w niebie.

Wszyscy święci pracują wraz z tobą. Postaci*, (zobacz koniec orędzia) które zobaczyłaś są wszystkie po to, by pomóc ci rozpowszechnić moje nieskończone orędzia na cały świat, by usłyszał. Jesteś prowadzona. Nie będzie to łatwe ale uwielbiasz ochraniać. Wszystko co się dzieje zostało przepowiedziane. Jesteś narzędziem przez które Bóg będzie porozumiewał się ze wszystkimi swoimi dziećmi.

Nigdy nie zapominaj, że Bóg kocha wszystkie swoje dzieci włączając w to tych grzeszników, którzy go obrazili. Błagaj o litość dla każdego z nich. Święta Rodzina ponownie się zjednoczy.

(chwila przerwy… w tym momencie byłam zaskoczona wiec spytałam Matkę Bożą “czy aby dobrze zrozumiałam?” Ona uśmiechnęła się delikatnie i kontynuowała…)

Weź do ręki długopis, właśnie tak i rozgłaszaj prawdę zanim bedzie za późno. Te wiadomości mają boskie pochodzenie i muszą być szanowane. Wierzę, że upewnisz się, że rzeczywiście trafią one do niewierzącego świata. Najważniejsze jest, byś pozostała silna dla mojego ukochanego syna. Wiem, ze cierpisz dla Niego z Nim i przez Niego. Raduj się bo to jest dobre. Poprzez to, że wybrano cię do tej pracy, zostałaś  błogosławiona. Pozostań silna.

Codziennie módl się o prowadzenie. Z upływem czasu staniesz się silniejsza. Nie lękaj się. Jestem z tobą i twoją rodziną każdego dnia. Jesteś napełniana Duchem Świętym tak byś mogła odkryć prawdę na temat planów mojego Ojca dotyczących ziemi.

Moje dziecko, odrzuć wątpliwości. Nie wyobrażasz sobie nawet tej boskiej wiadomości. Zapowiedziane Pisma zostaną ujawnione.

Módl się za wszystkie Boże dzieci. Mój drogi ukochany Syn cierpi tak bardzo każdego dnia. Cierpi męki z powodu grzechów człowieka. Jego cierpienie osiągnęło niespotykany poziom, którego nie doświadczył od czasu swojej śmierci na krzyżu.

Masz siłę i ducha, które są potrzebne by z Bożym błogosławieństwem przeprowadzić tą misję. Twoje oczyszczenie jest już całkowite. Jesteś gotowa do walki, która na ciebie czeka.

Idź teraz moje dziecko. Przywdziej swoją zbroję. Stań z uniesioną wysoko głową i pomóż zwalczyć Złego. Nie rozpaczaj, gdy będziesz się czasami czuła samotna. Masz wszystkich aniołów i świętych– włączając w to Świętego Jana Pawla II, Świętą Faustynę i Świętego Józefa, którzy prowadzą  cię na każdym kroku.

Dziękuję moje dziecko za wiarę  jaką okazałaś. Jesteś wojowniczką i jesteś bardzo mocno ukochana przez Boga Ojca i mojego drogiego, ukochanego Syna. Jesteś jednym z Jezusem i twoja ręka jest prowadzona przez Ducha Świętego.

Idź teraz, moje dziecko i użyj wszystkich dostępnych ci narzędzi w tym najważniejszym w historii ludzkości czasie.

Niech ci Bóg Błogosławi, moje dziecko.

Twoja kochająca Matka w Chrystusie, Maryja Królowa Ziemi


* postaci o których mowa są wizerunkami różnych świętych, którzy ukazali się wizjonerce podczas prywatnego objawienia, ale ona nie miała pojęcia kim byli, dopiero później dowiedziała się tego. Oprócz tych wymienionych powyżej np. Św. Jana Pawła II, Św. Faustyny i Św Józefa, były obecne dwie postaci, które pozostają nierozpoznane.

Tłumaczyła: Fanka Jezusa

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Pierwsze orędzie od Dziewicy Maryji została wyłączona
%d blogerów lubi to: