Niesienie Mojego Krzyża


Orędzie nr.42

Otrzymano 16go stycznia 2011 o godz. 15

Tak, Moja umiłowana córko, to Ja. Wiele się ostatnio dowiedziałaś i w dalszym ciągu będziesz otrzymywać przesłanie prawdy za pomocą daru Ducha Świętego, który wypełnia twoją duszę.

Moja córko, upewnij sie, że te orędzia, które są połączeniem ostrzeżeń, proroctw i streszczenia mojego nauczania, były rozesłane do każdego zakątka świata. To bardzo ważne, aby Moje dzieci zrozumiały sposób w jaki mogą przygotować swoje dusze aby odkupić się w oczach Mojego Ojca.

Obecnie w świecie  odbywa się Duchowa Odnowa.

Obecnie w świecie powstaje wielka pobożność, oddanie i uwielbienie dla Mnie, Mojego Przedwiecznego Ojca, Ducha Świętego i mojej ukochanej Matki, i chociaż nie widać tego jeszcze wyraźnie, ta pełna mocy Odnowa Duchowa pomoże ochronić Moje dzieci, nawet te, które wszędzie odwracają się do mnie plecami. Ewangelia odrodzi się gdy ludzie zaczną doświadczać głodu prawdy. Tak samo jak oczyszczenie ciągle rośnie i rozszerza się na cały swiat, tak i te dusze, które są pozbawione miłości dla Mnie otworzą ponownie swe serca.

Podczas gdy miłość rozleje się na cały świat, poprzez światło moich naśladowców, Zły oraz czyny tych , którzy są przez niego opanowani, osłabną. Zły natomiast podejmie odwet.

Dni Szatana są policzone

Dlatego ze jego czas na tej ziemi skraca sie co godzinę, będzie próbował wyrządzić tyle szkody ile tylko zdoła. Jego wyznawcy przyśpieszą swoje działania i powstana naraz aby szerzyć wszędzie niegodziwość. Ich działanie, które trudno znieść gdy jest się jego świadkiem, a które będzie demonstrowane przed waszymi zadziwionymi oczyma, będzie bardzo krótkie.

Wiara, moje dzieci, wzmocniona poprzez regularną, codzienną modlitwę wypleni te potworności. Idźcie Moje dzieci i odkryjcie na nowo Moje nauczanie. Wprowadźcie Mnie na nowo do waszego życia, jeszcze raz weźcie mnie do serca, tak abym mógł was ukochać w Mych ramionach. Pozwólcie poprowadzić się do duchowej doskonałości tak, abyście były przygotowane do Życia Wiecznego gdy ziemia i niebo połączą się w jedno.

Naśladujcie Mnie, Moje dzieci w codziennym życiu. Podnieście Mój krzyż nawet gdy jego ciężar wyda wam się zbyt wielki. Nigdy nie bójcie się przyjąć Mojego krzyża, ponieważ pozwolę wam nieść jedynie tyle ile zdołacie unieść.

Znaczenie cierpienia w tym życiu.

Kiedy cierpisz w tym życiu, dźwigasz Mój krzyż. Masz wybór. Jeżeli odrzucisz Mój krzyż, jęczysz i narzekasz z tego powodu, wtedy cierpienie wzrasta z niesłabnącą siłą. Z drugiej strony, jezeli przyjmiesz krzyż, i ofiarujesz cierpienie za zbawienie dusz, wtedy stanie sie ono cudownym darem dla Mnie. Jeżeli przyjmiesz to cierpienie, próby i udręki z radością, wtedy twoje brzemię stanie sie lżejsze. Pomogę ci je nieść. Ból ustąpi, a  zakrólują w tobie pokój, miłość, radość i czyste szczęście.

Prowadźcie proste życie.

Prowadźcie proste życie, Moje dzieci i czyńcie wszystko z umiarkowaniem. Kiedy jecie, pijecie, śpicie, odpoczywacie i odprężacie się, upewnijcie się, że czynicie to z umiarkowaniem. Ilekroć napotykacie na fizyczne zmęczenie nie powinniście dalej zabiegać, gdyż wysysa to waszego ducha. Pokuta, moje dzieci jest niezbędna abyście się do Mnie przybliżyły. Poprzez pokutę rozumiem osobistą ofiarę. Post jest jednym z przykładów pokuty. Głosiłem to, jak ważna jest pokuta podczas mojego pobytu na ziemi. Tak samo czynił mój najdroższy prorok Jan Chrzciciel.
Ja, poprzez czterdziestodniowy post pokazałem wam jak to zrobić. Jedynie przez post możecie pomóc w wypędzeniu Złego.

Moje drogie dzieci, tyle jeszcze przed wami. Jeszcze nie rozumiecie tego, co w nadchodzących latach będzie od was wymagane. W międzyczasie jednak ważne jest, abyście przybliżyły się do Mnie tak, byście były przygotowane na próby, które czekają na Chrześcijan na całym świecie.

Idźcie w pokoju. Wasz Kochający Zbawiciel Jezus Chrystus.

Tłumaczyła: Fanka Jezusa

Reklamy
Napisane w Orędzia Ostrzeżenie. Tagi: , , , . Możliwość komentowania Niesienie Mojego Krzyża została wyłączona
%d blogerów lubi to: